Ще бъде отслужен водосвет от Негово Високопреосвещенство Врачански митрополит Григорий

Близо 60 жители на община Мездра се ваксинираха срещу Covid-19 с избрана от тях ваксина

Със съдействието на Община Мездра 57 жители на общината, изявили желание да се ваксинират, бяха ваксинирани срещу Covid-19 с избрана от тях ваксина.

Започна поетапна подмяна на съдовете за битови отпадъци в Мездра

18.05.2021г.

По предварително изготвен график най-напред ще бъдат подменени старите метални съдове в централната градска част

Прочети

ОУ "Христо Ботев" - Мездра стана отборен победител в Петия лекоатлетически турнир "Най-добритe"

Организатор на събитието, което е от програмата на 47-мите Празници на културата "Мездра-май", бе Община Мездра

Прочети

Общините от Врачанския регион се обединиха в името на Ботевия поход

17.05.2021г.

Походът по стъпките на Ботевата чета ще стартира на 28 май от Козлодуй и ще завърши на историческия връх във Враца

Прочети

Местният клуб по автомоделизъм във Враца взе 8 призови места в Държавен шампионат

На 15 и 16 май във Враца се проведе първият кръг на Държавния шампионат на Българската федерация по автомоделни спортове. В състе...

Прочети

Младежите до 19 г. на ХК Локомотив (Мездра) се наредиха в Топ 4 на Държавния финал

Финалният турнир се проведе от 14 до 16 май в спортната зала на Първа езикова гимназия във Варна

Прочети

Цветослав Тончев стана победител в градското индивидуално първенство по блиц шах в Мездра

16.05.2021г.

Шампионатът се проведе под егидата на Областния комитет на ВМРО - Враца

Прочети

ИОУ "Св. св. Кирил и Методий" - Мездра стана победител в третото издание на хандбалния турнир "Малки локомотиви"