37 мигранти са открити в катастрофирал микробус на "Тракия"

Задържан е шофьорът - 38 годишен, който е криминално проявен

Автомагистрала (АМ) "Тракия"
Автомагистрала (АМ) "Тракия" Източник: Zonanews

37 мигранти, които казват, че са от Афганистан, са открити в катастрофирал микробус на магистрала "Тракия" около 4 часа тази сутрин.

 

Автомобилът не спрял след сигнал от полицейски патрул, а при последвалото преследване катастрофирал при разклона за Цалапица в посока София.

 

Четирима мигранти са с леки наранявания. Задържан е шофьорът - 38 годишен, който е криминално проявен.

Още от "Закон и ред"

Системата за влизане/излизане на ЕС ще започне да се прилага на сухопътните български гранични пунктове от утре, съобщих

Граничната проверка на лицата, попадащи в обхвата на системата, включва събиране на биографична информация и снемане на биометрични данни на граничния пункт (снимка и пръстови отпечатъци)

Прочетете повече прочетете повече

Общо 28 водачи са установени за ден да шофират след употреба на алкохол, а един - под въздействие на наркотици

Общо 11 551 моторни превозни средства са проверени в рамките на разпоредената специализирана полицейска операция за спазване на Закона за движението по пътищата

Прочетете повече прочетете повече

Александър Джартов: Има ръст с около 20% на пожарите по време на коледните и новогодишните празници

Извършени са над 1800 проверки, като в 200 обекта са констатирани нарушения на изискванията за пожарна безопасност, каза директорът на ГД "Пожарна безопасност и защита на населението".

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени