Борислав Сарафов: Пълна лъжа и инсинуация е, че съм имал среща с Делян Пеевски

Той е коментирал заявеното от депутата от ПП-ДБ Ивайло Мирчев, че днес е разговарял с лидера на ДПС-Ново начало

Борислав Сарафов
Борислав Сарафов Източник: ПРБ

Пълна лъжа и инсинуация е, че съм имал среща с Делян Пеевски. Това е заявил пред "24 часа" и. ф. главен прокурор Борислав Сарафов. Той е коментирал заявеното от депутата от ПП-ДБ Ивайло Мирчев, че днес е разговарял с лидера на ДПС-Ново начало.

 

Във Фейсбук Мирчев написа: "Голямото желание на Сарафов да е главен прокурор за седем години се изразява в чести срещи с Пеевски. Дори днес са се срещали. Дали не е странно, че точно днес прокуратурата поиска имунитета на Кирил Петков?"

Още от "Закон и ред"

Даниел Митов: Общо 13 775 нарушители с чуждестранен регистрационен номер са засечени от камерите за средна скорост от 7

До 8 октомври са постъпили 37 900 файла със заснети данни за нарушения за средна скорост от камерите на тол системата в рамките на 12 сертифицирани отсечки от републиканската пътна мрежа

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени