Дядо застреля в главата арендатор след спор за пари в Първомай

Убитият е 51-годишен

Полиция
Полиция Източник: Zonanews

84-годишен мъж от първомайския кв. "Любеново" застреля с пушка в главата арендатор след спор за пари. Инцидентът е станал преди час, съобщи "24 часа".

 

Възрастният мъж, чието име е Благой, извадил оръжието при разправия за неуредени сметки с 51-годишния Димитър, разказаха хора от селото. На този етап не е ясно дали пушката е законна. 

 

Жертвата е земеделски производител, но обработвал и земи на нападателя.  "Очевидно става въпрос за пари", коментираха потресени жители на Любеново.

 

Нападателят Благой имал зад гърба си и други провинения и в Първомай говорят, че преди 15-ина години той пак е стрелял по друг човек.

 

На този етап от полицията и прокуратурата в Пловдив няма никаква информация по случая.

Още от "Закон и ред"

Прокурорската колегия обсъжда освобождаването на разследващия главния прокурор

Талева е първият съдия, назначен на тази длъжност след въвеждането на специалния механизъм за разследване на главния прокурор. След като бъде освободена, тя ще бъде възстановена на работа като съдия в Софийския градски съд

Прочетете повече прочетете повече

Районният съд в Дупница е отменил наказателно постановление от 150 хил. лв., наложено на ТЕЦ "Бобов дол"

Съдебният състав в Дупница е приел, че акта за административно нарушение не е бил надлежно предявен на нарушителя, като не е подписан и връчен на законно представляващия дружеството управител

Прочетете повече прочетете повече

Окръжният съд в Стара Загора остави в ареста четиримата мъже, обвинени за кражба на гориво от тръбопровод

По време на заседанието стана известно, че четиримата обвиняеми са работници в ТЕЦ "Марица изток 2", "Мини Марица-изток" и ТЕЦ "Брикел", а един от тях е управител на фирми и има собствен бизнес

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени