ГЕРБ се среща с ръководствата на ВКС и ВАС

Срещата е по покана на председателя на ПГ на ГЕРБ-СДС Десислава Атанасова

Върховен административен съд (ВАС)
Върховен административен съд (ВАС) Източник: Zonanews

Представители на ГЕРБ ще се срещнат днес с ръководствата на Върховния касационен съд и Върховния административен съд. Срещата е по покана на председателя на ПГ на ГЕРБ-СДС Десислава Атанасова.

 

Разговорът е част от серията срещи, които ГЕРБ провежда с представителите на независимата съдебна власт по повод програмата на партията в частта правосъдна реформа.

Срещата ще се проведе от 15:00 часа в зала "Запад" на Народното събрание и е открита за медиите.

Още от "Закон и ред"

По искания на Районна прокуратура – Добрич, съдът остави в ареста четирима мъже от Горна Оряховица, обвинени за реализир

Общо седем телефонни измами са успели да реализират обвиняемите, като общата щета, нанесена чрез въвеждане в заблуждение на граждани, е в размер на 67 700 лева, 13 500 щатски долара и 8960 евро

Прочетете повече прочетете повече

След петчасово заседание: ВСС единодушно остави без разглеждане искането за отстраняване на Борислав Сарафов

Искането за отстраняване на Борислав Сарафов бе внесено от служебния министър на правосъдието Андрей Янкулов, който днес свика кадровиците с тази една-единствена точка в дневния ред на заседанието им.

Прочетете повече прочетете повече

От президентството искат допълване на документите за указа срещу Мирослав Рашков

До тази ситуация се стигна, след като служебният кабинет, по предложение на вътрешния министър Емил Дечев, поиска от президента Илияна Йотова да подпише указ за освобождаването на Рашков

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени