Главният прокурор предложи Ясен Тодоров за зам.-директор на НСлС

Във вторник Прокурорската колегия ще обсъди въпроса

Ясен Тодоров
Ясен Тодоров Източник: ПРБ

Бившият член на Висшия съдебен съвет Ясен Тодоров е предложен за заместник-директор на Националната следствена служба. Идеята за назначаването му е на главния прокурор Иван Гешев, а не на заместник-главния прокурор по разследването и директор на националното следствие Борислав Сарафов, съобщава NOVA.

 

Във вторник Прокурорската колегия ще обсъди въпроса. През целия си професионален път Ясен Тодоров е бил следовател, като започва през 1993 г. в Столичната следствена служба.

Още от "Закон и ред"

17 кандидати подадоха заявления в процедурата за избор на съдии в Общия съд на Европейския съюз от България

Общият съд, който се състои от 54 съдии – по двама от държава-членка, разглежда всички дела, по които частни лица, дружества или организации оспорват актове или решения на органи на ЕС

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени