Изслушват градския прокурор на София Илиана Кирилова в комисията за Нотариуса

Предишният път Кирилова отказа да се яви, като се обоснова, че делата били следствена тайна

Илиана Кирилова
Илиана Кирилова Източник: БТА

Поредно заседание на парламентарната комисия за Нотариуса ще се проведе днес. За втори път народните представители са поканили на изслушване градския прокурор на София Илиана Кирилова, която трябва да даде информация за разследването, свързано с дейността на Мартин Божанов.

 

Предишният път Кирилова отказа да се яви, като се обоснова, че делата били следствена тайна. Пред депутатите се очаква да говори и апелативният прокурор на София. Радослав Димов по собствено желание беше изслушан във Висшия съдебен съвет.

 

Там той категорично отрече да познава Божанов, както и да е имал общо със схемите му. Комисията беше създадена след убийството на Нотариуса и излязлата информация за връзки на групата около него и висши магистрати.

Още от "Закон и ред"

Прокуратурата внася обвиненията срещу д-р Хасърджиев за блудства, заплахи и зарази със СПИН

Заедно с бившия директор на Националната пациентска организация пред съда ще се изправят моделът Анастасиос Михайлидис, актьорът Росен Белов и бившият военнослужещ от Френския чуждестранен легион Симеон Дряновски

Прочетете повече прочетете повече

"Не харесвам германци, направих го за обществото": Това заяви пред съда жената, намушкала четирима в София

Прокуратурата иска задържане под стража на Галина Боналова, след което да бъде изпратена за изготвяне на психиатрична експертиза в затвора в Ловеч

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени