Маскирани обраха 20 лв. автомивка в София

Задигнатата сума не е голяма, но собствениците на обекта казаха, че не се случва за първи път

Полиция
Полиция Източник: Zonanews

Маскирани обраха автомивка. Двама мъже са разбили автоматите на обекта на самообслужване и са избягали, съобщават от bTV. Запечатани са обаче от камерите. На кадрите се виждат двама мъже по къси гащи, които са си сложили тениски на лицата. По краката им се забелязват и татуировки.

 

Автомивката е в оживен район в София, а те съвсем спокойно отварят автоматите с пари и ги взимат. Задигнатата сума не е голяма, но собствениците на обекта казаха, че не се случва за първи път.

 

СОТ-ът реагира към 4 сутринта, на място идва полиция много бързо, но извършителите не са хванати. "Взети са около 20 лева, а това се случва за трети път. Ремонтът на автомата ще е по-скъп от оборота, все пак не идват много хора", каза един от собствениците на автомивката.

Още от "Закон и ред"

Окръжна прокуратура - Варна привлече към наказателна отговорност и задържа за 72 часа 41-годишен мъж за умишлено убийств

Информация по случая бе предоставена пред представители на средствата за масово осведомяване от административния ръководител на Окръжна прокуратура – Варна – окръжен прокурор Красимир Конов

Прочетете повече прочетете повече

Даниел Митов: Общо 13 775 нарушители с чуждестранен регистрационен номер са засечени от камерите за средна скорост от 7

До 8 октомври са постъпили 37 900 файла със заснети данни за нарушения за средна скорост от камерите на тол системата в рамките на 12 сертифицирани отсечки от републиканската пътна мрежа

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени