Мъж с експлозиви държи заложници в банка в Черна гора

В момента полицията води преговори с Бегзич

Мъжът обвинява финансовата организация, че "краде пари" от работниците
Мъжът обвинява финансовата организация, че "краде пари" от работниците Източник: Pinterest
Мъж е нахлул в банка в Черна гора твърдейки, че е въоръжен с експлозиви и обвиняващ финансовата организация, че "краде пари" от работниците. По първоначална информация той държи заложници.
 
Черногорският портал CdM съобщи, че името на мъжа е Един Бегзич и е похитил клона на банка НЛБ в южния град Бар, на адриатическото крайбрежие на Черна гора, и заплашва да го взриви.
 
Околните сгради са евакуирани. В момента полицията води преговори с Бегзич.

Още от "Закон и ред"

Ограничено е движението през Прохода на Републиката, в района на Вонеща вода поради пътнотранспортно произшествие

Заради верижна катастрофа между три леки автомобила, движението за колите се пренасочва през прохода "Шипка" или по обходен маршрут

Прочетете повече прочетете повече

Товарна композиция с над 30 вагона дерайлира и се запали край симеоновградското село Пясъчево (ВИДЕО)

Най-добрата новина е, че няма жертви. Пожарът скоро ще бъде овладян, заяви вицепремиерът и министър на транспорта Гроздан Караджов, който пътува към мястото на произшествието

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени