Мъж стреля по сградата на Трето районно управление в София

По непотвърдена информация, мъжът е с психично заболяване

Трето районно управление на МВР-София
Трето районно управление на МВР-София Източник: Zonanews

Мъж стреля по сградата на Трето районно полицейско управление в София сутринта около 8 часа.  Няма пострадали при инцидента. Мъжът е открил стрелба с ловна карабина, за която няма разрешително. Малко по-късно е бил арестуван.

 

По непотвърдена информация, мъжът е с психично заболяване. Той е познат на органите на реда. Откаран е в психиатрично заведение.

 

В мазето му са били открити взривни вещества и се води дело. Вероятно е доtъл в районното, за да търси полицаите, които тогава са го задържани. По случая е образувано досъдебно производство.

Още от "Закон и ред"

ДПС сезира Интерпол и Европол за незаконното използване на системата PNR от министър Демерджиев

В случая стана ясно, че се използват международни регистри от овластени хора, като информацията се използва не за друго, а за политическа цял и политическа борба с тези, които са отсреща - опозицията, коментира Калин Стоянов

Прочетете повече прочетете повече

Водещи новини

Последни новини

Най-четени