Мирослав Рашков ще изпълнява длъжността главен секретар на МВР

Това стана ясно на брифинг на вътрешния министър

Министерство на вътрешните работи (МВР)
Министерство на вътрешните работи (МВР) Източник: Zonanews

Мирослав Рашков ще изпълнява длъжността главен секретар на МВР. Досега той беше директор на Главна дирекция "Национална полиция". Това стана ясно на брифинг на вътрешния министър Атанас Илков.

 

Рашков ще ръководи МВР на оперативно ниво по време на предизборната кампания и изборите на 27 октомври, уточни още силовият министър.

 

Настоящият зам.-главен секретар на МВР, който изпълняваше функциите на главен секретар на МВР, Димитър Кангалджиев продължава е в болнични, поясни Илков.

Още от "Закон и ред"

Благомир Коцев и трима други от ОПГ-то остават в ареста с постоянна мярка

Съдия Стоян Михов посочи, че според доказателствата има обосновано подозрение за съществуване на организирана престъпна група и вероятна съпричастност на обвиняемите към престъплени

Прочетете повече прочетете повече

Народните представители от Комисията за превенция и противодействие на корупцията приеха правилата за членове на КПК

Те приеха номинационната комисия да може да провежда заседания и да взима решения с гласовете на не по-малко от четирима от членовете ѝ

Прочетете повече прочетете повече

Чалгаджийката Дебора ще търка нара 72 часа, прокуратурата иска постоянна мярка "задържане под стража"

Припомняме, че певицата причини катастрофа с друг автомобил на пътя край Поморие вчера следобед, а полицейската проверка установила 3,14 промила алкохол в кръвта

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени