Полиция нахлу в дома на Киро Японеца

Друга спецакция - за наркотици, тече в кв. "Надежда"

Полиция
Полиция Източник: Zonanews

Полицаи претърсват дома на Кирил Кирилов по прякор Киро Японеца в столичния квартал "Факултета", предаде NOVA.

Друга спецакция - за наркотици, тече в кв. "Надежда". По информация на телевизията са намерени 3 кг амфетамини и марихуана.


Още от "Закон и ред"

Разкрита е незаконна фабрика за производство на цигари в Дупница

Информацията за действията по разследването ще бъде предоставена на съвместен брифинг от Албена Разсолкова, районен прокурор – Кюстендил, и главен комисар Антон Златанов, директор на Главна дирекция "Гранична полиция"

Прочетете повече прочетете повече

Прокуратурата внася обвиненията срещу д-р Хасърджиев за блудства, заплахи и зарази със СПИН

Заедно с бившия директор на Националната пациентска организация пред съда ще се изправят моделът Анастасиос Михайлидис, актьорът Росен Белов и бившият военнослужещ от Френския чуждестранен легион Симеон Дряновски

Прочетете повече прочетете повече

"Не харесвам германци, направих го за обществото": Това заяви пред съда жената, намушкала четирима в София

Прокуратурата иска задържане под стража на Галина Боналова, след което да бъде изпратена за изготвяне на психиатрична експертиза в затвора в Ловеч

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени