Пребиха председателя на Общинския съвет в Каварна Йордан Стоянов

Стоянов е общински ръководител на ГЕРБ-Каварна

Пребитият Йордан Стоянов
Пребитият Йордан Стоянов Източник: Про Нюз Добрич

Председателят на Общинския съвет в Каварна Йордан Стоянов е бил нападнат и ударен около 5 часа тази сутрин. Ударът е бил в лицето, в резултат на което устата му е сцепена. След това изгубил съзнание, е съобщил самият той пред Про Нюз Добрич.

 

Нападението е станало в дискотека "Макома", където Стоянов е празнувал със съученици 20 години от завършването си. Там собственик на заведение в Каварна е отишъл при него с въпрос дали той ли е този, който иска да събори обекта му. След отговор от Стоянов, че, ако заведението е незаконно, ще бъде съборено, последвал и ударът.

 

 

Още от "Закон и ред"

От президентството искат допълване на документите за указа срещу Мирослав Рашков

До тази ситуация се стигна, след като служебният кабинет, по предложение на вътрешния министър Емил Дечев, поиска от президента Илияна Йотова да подпише указ за освобождаването на Рашков

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени