Сарафов поиска имунитетите на депутати от ДПС-НН и ГЕРБ-СДС

Това са Димитър Аврамов и Даниел Александров

Димитър Аврамов, ДПС-НН
Димитър Аврамов, ДПС-НН Източник: Zonanews

И.ф. главен прокурор Борислав Сарафов поиска имунитетите на Димитър Аврамов от "ДПС - Ново начало" и Даниел Александров от ГЕРБ-СДС. Срещу Димитър Аврамов има висящо в САС дело за търговия с влияние. Даниел Александров е разследван по сигнал за блудство с непълнолетна.

 

Даниел Александров
Даниел Александров Източник: ПП ГЕРБ

 

Още от "Закон и ред"

Политическите атаки на ПП-ДБ срещу прокурори и следователи стигнаха до Брюксел

От Камарата на следователите и Асоциацията на прокурорите видяха "недопустима намеса в независимата съдебна власт" в заканата на народни представители от "Продължаваме Промяната - Демократична България" - ако Сарафов не бъде сменен, да инициират процедурата за отзоваване на избрани от Народното събрание членове на Висшия съдебен съвет

Прочетете повече прочетете повече

Системата за влизане/излизане на ЕС ще започне да се прилага на сухопътните български гранични пунктове от утре, съобщих

Граничната проверка на лицата, попадащи в обхвата на системата, включва събиране на биографична информация и снемане на биометрични данни на граничния пункт (снимка и пръстови отпечатъци)

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени