Смениха шефа на Областната дирекция на МВР в Ловеч

Досегашният директор Дончо Манов продължава работа в системата на МВР

ОД на МВР-Ловеч
ОД на МВР-Ловеч Източник: Zonanews

Областната дирекция на МВР в Ловеч е с нов шеф. На длъжността временно е преназначен старши комисар Станислав Николов Великов. Той заема поста със заповед на министъра на вътрешните работи Бойко Рашков, съобщават от полицията в Ловеч.

 

Старши комисар Великов е роден през 1977 г. в Троян. Завършил е Академията на МВР, специалност "Противодействие на престъпността и опазване на обществения ред". Има и придобита образователно-квалификационна степен магистър по право в Югозападен университет "Неофит Рилски" в Благоевград.

 

Започнал е работа като дознател в системата на МВР през 2004г. в РУ - Троян. От 2015 г. до момента е на длъжност главен разследващ полицай в отдел "Разследване" при ОД на МВР - Ловеч. Досегашният временно изпълняващ длъжността директор на ОД на МВР - Ловеч, Дончо Манов продължава работа в системата на МВР, посочват още от полицията. 

Още от "Закон и ред"

От президентството искат допълване на документите за указа срещу Мирослав Рашков

До тази ситуация се стигна, след като служебният кабинет, по предложение на вътрешния министър Емил Дечев, поиска от президента Илияна Йотова да подпише указ за освобождаването на Рашков

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени