Убийство на две малки деца във Вакарел, задържана е майка им

Децата са на 6 и 11 години

Вакарел
Вакарел Източник: Zonanews

Жестоко убийство на две малки деца във Вакарел. Сигналът за престъплението е подаден от собственичката на къщата, където семейство живее под наем. Първоначално майката на децата е избягала от местопрестъплението, впоследствие се е върнала обратно и е задържана от полицейските екипи.

 

Според непотвърдена информация именно тя е извършителят на убийството. Децата са на 6 и 11 години. Изясняваме обстоятелствата около тежкия криминален инцидент. Сигналът е подаден около 14:00 часа.

 

На място са се отзовали полицейски екипи. Извършен е оглед, а в момента се извършват процесуални изследвания и действия под надзора и ръководството на Окръжната прокуратура, обясниха от МВР.

Още от "Закон и ред"

Народните представители от Комисията за превенция и противодействие на корупцията приеха правилата за членове на КПК

Те приеха номинационната комисия да може да провежда заседания и да взима решения с гласовете на не по-малко от четирима от членовете ѝ

Прочетете повече прочетете повече

Чалгаджийката Дебора ще търка нара 72 часа, прокуратурата иска постоянна мярка "задържане под стража"

Припомняме, че певицата причини катастрофа с друг автомобил на пътя край Поморие вчера следобед, а полицейската проверка установила 3,14 промила алкохол в кръвта

Прочетете повече прочетете повече

След катастрофа: Хванаха певицата Дебора с 3.14 промила зад волана

Констатирано е, че същата е задържана преди време в София, също за управление на МПС след употреба на алкохол, като е осъдена условно на една година лишаване от свобода с тригодишен изпитателен срок

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени