Волен Сидеров се изправя пред съда за няколко престъпления

Срещу лидера на "Атака" има внесен обвинителен акт за няколко престъпления

Волен Сидеров
Волен Сидеров Източник: Zonanews

Волен Сидеров се изправя пред Софийския районен съд. Срещу лидера на партия "Атака" има внесен обвинителен акт за няколко престъпления, сред които и нахлуването в сградата на NOVA през 2022 година, нарушаване на обществения ред и непристойни действия, съобщиха от пресцентъра на Районния съд.

 

На 15 март миналата година Сидеров игнорира охраната на входа на телевизията и без разрешения заедно със съпругата му Деница Гаджева и репортерски екип на партийната телевизия "Алфа" влязоха в сградата.

Още от "Закон и ред"

Разкрита е незаконна фабрика за производство на цигари в Дупница

Информацията за действията по разследването ще бъде предоставена на съвместен брифинг от Албена Разсолкова, районен прокурор – Кюстендил, и главен комисар Антон Златанов, директор на Главна дирекция "Гранична полиция"

Прочетете повече прочетете повече

Прокуратурата внася обвиненията срещу д-р Хасърджиев за блудства, заплахи и зарази със СПИН

Заедно с бившия директор на Националната пациентска организация пред съда ще се изправят моделът Анастасиос Михайлидис, актьорът Росен Белов и бившият военнослужещ от Френския чуждестранен легион Симеон Дряновски

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени