Дирекция "Бюро по труда" - Мездра организира информационно събитие под наслов "Да работиш (е) яко!"

Събитието е част от кампанията "Да работиш (е) яко!" на Агенция по заетостта

Бюро по труда-Мездра
Бюро по труда-Мездра Източник: Община Мездра

Дирекция "Бюро по труда" - Мездра организира информационно събитие под надслов "Да работиш (е) яко!". Събитието ще се проведе на 13 октомври 2023 г. (петък) от 13:00 часа пред Дома на железничаря в гр. Мездра.

 

Целта е да бъдат достигнати неактивните лица на пазара на труда от община Мездра. Така ще се осигури помощ на тези, които срещат трудности при своята професионална реализация поради регионална специфика, трудова мотивация, необходимост от квалификация и т. н.

 

Чрез съчетаване на забавление и информационна част присъстващите ще могат да чуят на открито разкази за успешната професионална реализация на популярни изпълнители, които ще се включат в програмата. Успоредно с това ще бъде предоставена индивидуална подкрепа на всеки, който има нужда.

 

Да работиш е яко
Да работиш е яко Източник: Община Мездра

По време на информационното събитие експерти от Дирекция "Бюро по труда" - Мездра ще популяризират възможностите за трудова заетост и за придобиване на професионална квалификация, както и различните инициативи за осигуряване на качествени работни места, образование и обучение:

• Как да си намериш работа?,

• Как да се включиш в обучение?,

• Как да се представиш пред работодател, как да си направиш CV?,

• Как да се преквалифицираш?,

• И още, и още…

 

Заповядайте на информационното събитие "Да работиш (е) яко!" на 13 октомври 2023 г. (петък) от 13:00 часа пред Дома на железничаря в гр. Мездра!

 

Събитието е част от кампанията "Да работиш (е) яко!" на Агенция по заетостта и се организира в изпълнение на Проект "Готови за работа" и Проект "Национална EURES мрежа", финансирани от Оперативна програма "Развитие на човешките ресурси" 2014-2020 г., съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд и Инициативата за младежка заетост.

Още от "Бизнес и финанси"

Азиатските пазари под напрежение преди очакваното понижение на лихвите от ФЕД

Решението следва данни, според които пазарът на труда продължава да отслабва, а цените не са се повишили толкова рязко, колкото се опасяваше след търговската война, водена от президента Доналд Тръмп

Прочетете повече прочетете повече

Около 50 % от бюджета на Програмата за морско дело, рибарство и аквакултури 2021–2027 г. ще бъде договорен до края на го

Това стана ясно по време на среща на заместник-министъра на земеделието и храните Стефан Бурджев с представители от сектор "Рибарство" в Изпълнителната агенция по рибарство и аквакултури в Бургас

Прочетете повече прочетете повече

Въвеждането на еврото няма да се отрази на финансирането по европейските програми в сектор "Земеделие" 

Това заяви заместник-министърът на земеделието и храните д-р Лозана Василева при откриването на среща от националната информационна кампания за въвеждането на единната европейска валута в Силистра

Прочетете повече прочетете повече

Информационна среща в Благоевград: България е готова за въвеждане на еврото от 1 януари 2026 г.

Събитието е част от националната информационна кампания, насочена към разясняване на ключовите аспекти и ползи от присъединяването на страната ни към еврозоната

Прочетете повече прочетете повече

София става столица на бъдещето: институт GATE събира световни умове за градовете на утрешния ден

Новината беше обявена от проф. Десислава Петрова-Антонова  - ръководител на направление "Градове на бъдещето" в институт GATE по време на 3D GeoInfo & 9th Smart Data Smart Cities 2025

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени