Премиерът Денков: Заради служебния кабинет има сериозна опасност за производителите на аграрна продукция да не успеят да си получат субсидиите (НА ЖИВО)

В останалите ведомства правителството, "без да вдигаме много шум", гледа да си свърши работата, заяви Денков

Премиерът отговаря на въпроси във фейсбук
Премиерът отговаря на въпроси във фейсбук Източник: Скрийншот видео кадър

Министър-председателят Николай Денков обяви, че е имало сериозна опасност за производителите на аграрна продукция да не успеят да си получат субсидиите.

 

По думите му това била "заварена ситуация" от служебния кабинет и министърът на земеделието Кирил Вътев е трябвало много бързо да реагира.

 

С тези думи Денков се опита да илюстрира, че проблеми има и в другите министерства, не само в министерствата на финансите, на икономиката и на индустрията, на енергетиката, на транспорта и регионалното развитие, за които имаше нарочна пресконференция миналата седмица.


В останалите ведомства правителството, "без да вдигаме много шум", гледа да си свърши работата, заяви Денков.

 

Още от "Бизнес и финанси"

200 млн. лв. от бюджета ще получат общините тази и следващата седмица за изпълнението на проекти по Инвестиционната прог

Министър Иван Иванов още веднъж увери, че 2,5 млрд. лв. от бюджета са предвидени за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради по новата Национална програма

Прочетете повече прочетете повече

Black Sea Game Summit превръща Бургас в столица на гейм културата между 27 - 28 юни

Конференция, изложбена зона с инди и утвърдени студиа, косплей състезание, концерт с музика от видео игри, пространство за настолни игри и инди заглавия – това са само част от акцентите, които очакват посетителите на Black Sea Game Summit

Прочетете повече прочетете повече

Гроздан Караджов: Временно отнемаме лиценза на наземния оператор "Суиспорт България" заради блокираните пътници

По думите му, хаосът при наземното обслужване е резултат и от занижен контрол от страна на Главна дирекция "Гражданска въздухоплавателна администрация" (ГД ГВА)

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени