Би Ти Ви смени шефа на bTV Новините

Досегашният главен редактор на новините Веселина Петракиева, напуска по собствено желание

Би Ти Ви (bTV) медия груп
Би Ти Ви (bTV) медия груп Източник: Zonanews

Асен Иванов е новият главен редактор на bTV Новините, съобщиха от телевизията. Той поема поста от днес, 23 февруари. Досегашният главен редактор на новините Веселина Петракиева, напуска по собствено желание, се казва в съобщението.

 

"Асен Иванов е сред професионалистите с доказан опит в нюзрума на bTV и има дълъг стаж в редакцията. Убеден съм, че заедно ще продължим да произвеждаме качествени новини и журналистика на най-високо ниво.", коментира Ралф Бартолайт, който е главен изпълнителен директор на bTV Media Group, а в момента изпълнява функцията на директор на отдел "Новини, актуални предавания и спорт".

 

В разпространената от Би Ти Ви биографична справка се посочва, че Асен Иванов е в телевизията повече от 12 години. Асен Иванов е работил в TV7 по времето на Цветан Василев, но се връща в Би Ти Ви през 2017 година. От 2021 г. е заместник-главен редактор на bTV Новините и продуцент на новинарско съдържание.

Още от "България"

Движението в посока София по двете външни ленти на магистрала „Хемус“ при входа на града ще се ограничи от 19:00 ч. днес

От АПИ информираха, че до 22 май поетапно ще бъдат извършвани ремонтни дейности в участъци от автомагистрала "Струма" в областите Перник и Кюстендил

Прочетете повече прочетете повече

Европейска нощ на музеите "Модна вечеринка" в къща-музей "Дико Илиев и духовите музики" в Оряхово

Директорът на музея Евгения Найденова представи и разказа историята на една красива черна рокля. Тя е принадлежала през 30-те години на миналия век на Оприка Йонова от град Оряхово

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени