ДАНС влезе на изненадваща проверка в "Кинтекс"

Това твърди бившият директор на фирмата Александър Михайлов

Кинтекс
Кинтекс Източник: Zonanews

Държавна агенция "Национална сигурност" е влязла преди минути на проверка в "Кинтекс". Това твърди бившият директор на фирмата Александър Михайлов. Според Михайлов ДАНС изземват документи и информация за плащанията на дружеството във валута. 


"Това се случва часове, след като в ефира на #БТВ разказах схемата за източване на държавната фирма, която хората на Корнелия Нинова активираха в последните дни. По нея, само от началото на седмицата са платени над 800 000 лева на офшорна фирма от #Дубай - фалшив посредник", написа Михайлов във Фейсбук.


"Аз бях уволнен преди 3 месеца, защото отказах да участвам в тези схеми. Вече няма човек, който да не е разбрал истината защо бях неудобен на Корнелия Нинова. Тя ще отговаря на въпросите оттук нататък", пише още бившият директор.

Още от "България"

Съветът на Европа официално прекрати мониторинга над страната

Парламентарната асамблея на Съвета на Европа официално прекрати мониторинга над България, признавайки значителния напредък на страната в областта на демокрацията и върховенството на закона

Прочетете повече прочетете повече

Велинград се превръща в сцена на изкуствата с проекта "Море от музи"

В продължение на три дни градът ще бъде обхванат от вдъхновяващи срещи, творчески ателиета, карнавални атракции, латино ритми и артистични импровизации, които ще превърнат уикенда в истински празник на културата и изкуството

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени