Иван Гешев: Огромно количество наркотици са заловени при спецоперация на ГДБОП

Акцията е съвместна с международни партньори на страната ни

Иван Гешев
Иван Гешев Източник: ПРБ

Близо 700 кг хероин са заловени при спецоперация на ГДБОП. Акцията е съвместна с международни партньори на страната ни. Кратко съобщение за това бе публикувано и в профила в социалните мрежи на главния прокурор Иван Гешев. "Задържано е огромно количество наркотици", съобщи главният прокурор Иван Гешев в официалния си профил в Туитър. Акцията срещу трафика на наркотици е била проведена от Спецпрокуратурата и ГДБОП.

Още от "България"

БНБ: До 89% от левовете в обращение в началото на 2025 г. вече са изтеглени

Евробанкнотите и евромонетите в обращение (нетна емисия, представляваща разлика между изтеглените от и внесените в БНБ евробанкноти и евромонети, бел. ред.) към днешна дата са на обща стойност над 8.0 млрд. евро

Прочетете повече прочетете повече

Община Мездра обявява XV Национален литературен конкурс за разказ "Дядо Йоцо гледа" 

Разказите се изпращат в срок до 31 май 2026 г. на адрес: гр. Мездра 3100, област Враца, Община Мездра, ул. "Христо Ботев" №27, стая №304, за Националния литературен конкурс "Дядо Йоцо гледа"

Прочетете повече прочетете повече

Водещи новини

Специалните сили на ГУРМО унищожиха два руски военни кораба

Отбелязва се, че тези кораби са били ключови компоненти на т. нар. Керченски фериботен прелез и са играли ключова роля в морската военна логистика на противника. По-конкретно, това е включвало транспортиране на оръжия, военна техника и боеприпаси

Последни новини

Най-четени