Метрото продължава да работи и на 19-ти май 2025г.

Повече информация за движението на влаковете ще получавате от официалния сайт на дружествот

Софийското метро
Софийското метро Източник: Zonanews

На 19.05.2025г. ще продължат движението си допълнителни влакове по линии 1,2 и 4, както и допълнителни мотриси по линия 3, съобщиха от прецентъра на дружеството. Остават в сила и намалените интервали на движение на влаковете по всички линии на метрото.

 

"Метрополитен" ЕАД няма да преустановява работния си режим и продължава да изпълнява  дейността си и да подпомага превоза на пътници във връзка с блокирането на наземния градски транспорт в град София.

 

При създалата се критична ежедневна среда, ръководството на столичното метро отново благодари на всички служители за проявения висок професионализъм във връзка с изпълнение на работните процеси по превоза на пътници.

 

Повече информация за движението на влаковете ще получавате от официалния сайт на дружеството.

Още от "България"

Глобиха шефката на НДК за конфликт на интереси - сключила договор със сина си

В мотивите си ВАС категорично посочва, че лице, заемащо висша публична длъжност, няма право при изпълнение на задълженията си да сключва договори или да извършва дейности в частен интерес

Прочетете повече прочетете повече

Община Мездра приключи изпълнението на четири проекта за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради

Данните за постигнатите резултати са на база изготвени независими експертни оценки за всяка от четирите многофамилни жилищни сгради от сертифициран енергиен одитор

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени