Министър Мария Павлова прие поста от Атанас Славов

Ще направя всичко възможно да осигуря плавен преход и спокойствие в министерството, каза Павлова

Павлова - Славов 1
Павлова - Славов 1

Атанас Славов предаде ключа от касата за държавния печат на неговия наследник на поста министъра на правосъдието Мария Павлова.

 

Славов й пожела успех и спокойна работа на институцията на високо професионално ниво. Както и парламентът да приема по-добри закони.

 

"Ще направя всичко възможно да осигуря плавен преход и спокойствие в министерството", каза Павлова и допълни, че ще положи усилия за изработване на качествени проектозакони.

Още от "България"

Над 40 кулинарни майстори се включиха в Празника на лучника в Горно Пещене

За пореден път доказвате, че когато сме единни, се случват хубави неща. Продължавайте да надграждате постигнатото и да пазите традициите. Бъдете здрави, каза кметът ан Враца Калин Каменов

Прочетете повече прочетете повече

Музеите в Бургаско с единодушно решение: Европейската Нощ на музеите през 2026 г. ще бъде отбелязана общо от всички култ

Подготвя се богата съвместна културна програма – изложби, концерти, работилници за най-малките, ревюта, фолклорни изпълнения и др.

Прочетете повече прочетете повече

Агенция Fitch Ratings потвърди кредитния рейтинг на България със стабилна перспектива

Като фактори, които потенциално могат да доведат до понижение на рейтинга, са отбелязани натрупването на макроикономически дисбаланси или забавяне на икономическия растеж, например в резултат на неблагоприятни политически събития, които биха затруднили провеждането на реформи

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени