Нидал Алгафари: 1300 години живяхме без Асен Василев, сега до него ли опряхме?

Той заяви, че не знае ПП-ДБ каква реторика ще развие в една предизборна ситуация, тъй като са се "провалили" в говоренето срещу ГЕРБ

Нидал Алгафари
Нидал Алгафари Източник: Скрийншот/YouTube

"Всеки път, когато опитваме да анализираме нещо по логика, тя се чупи, каза пред bTV Нидал Алгафари", политически ПР. "1300 години живяхме без Асен Василев, сега до него ли опряхме", попита още той. 

 

"ДПС, за добро или лошо, са най-добре подготвените политици, те са и третата страна в преговорите", съобщи Алгафари. 

 

Последното нещо, което един човек вече търси, е вътрешна информация. Това заявижурналистът Константин Вълков.

 

Според доц. Наталия Киселова изборите няма да са 2 в 1, а отделени. Вълков допълни по темата, че не е възможно третият мандат да отиде при ДПС.

 

Алгафари заяви, че не знае ПП-ДБ каква реторика ще развие в една предизборна ситуация, тъй като са се "провалили" в говоренето срещу ГЕРБ.

Още от "България"

ЕК е поставила на пауза оценката на искането на България за третото плащане по ПВУ

От Комисията са одобрили последните изменения в българския план на 5 ноември. Предстои страните-членки също да кажат "да" и след това Комисията ще поднови процеса на оценяване

Прочетете повече прочетете повече

Държавата публикува за обществено обсъждане актуализирания План за управление на Природен парк "Витоша"

Това е част от ангажимента, поет от междуведомствената работна група за устойчиво развитие на планинския туризъм, ръководена от министъра на туризма Мирослав Боршош

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени