Облачно до слънчево време следобяд, температурите - леко нагоре

Максималните температури ще бъдат между 7° и 12°, в София - около 8°

Облачно време в София
Облачно време в София Източник: Zonanews

Днес преди обяд облачността над страната ще е значителна, но от север ще се разкъсва и намалява, след обяд до предимно слънчево време. Ще духа слаб вятър от север-североизток. Максималните температури ще бъдат между 7° и 12°, в София - около 8°.

 

Над планините преди обяд облачността ще е значителна, а след обяд ще се намалее до предимно слънчево време. Ще духа умерен, по билата - до силен северен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 6°, на 2000 метра - около 2°.

 

Над Черноморието облачността ще е значителна, но постепенно от север ще намалява и след обяд ще бъде предимно слънчево. Максималните температури ще са 7°-9°. Температурата на морската вода е 10°-14°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.

Още от "България"

Колоездачна обиколка променя движението в участък от Подбалканския път

На 20 август от 14:15 ч. до 16:40 ч. поетапно ще се ограничава движението по път I-6 София – Карлово (Подбалканския път) в 9-километровия участък от разклона за село Мирково до село Челопеч

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени