ЦИК обяви окончателния списък с народните представители в 45-то НС

Дадохме възможност на 24 народни представители, избрани в два изборни района, да изберат от кой от двата искат да влязат. Тези представители предоставиха заявления от кой район искат да влязат и с днешното решение № 2441-НС ние ги обявихме, каза председателят на ЦИК Александър Андреев

Александър Андреев
Александър Андреев Източник: ЦИК

ЦИК спази законовия срок и обяви с Решение №2438-НС от 9 април 2021 г. списък с имената на депутатите в следващото народно събрание, обяви председателят на комисията Александър Андреев на специален брифинг.

"Дадохме възможност на 24 народни представители, избрани в два изборни района, да изберат от кой от двата искат да влязат. Тези представители предоставиха заявления от кой район искат да влязат и с днешното решение № 2441-НС ние ги обявихме от тези райони, от които искат да влязат, като на тяхно място обявихме следващите в листите. С това ЦИК изпълни своето задължение по закон и обяви окончателния списък с имената на избраните народни представители. Отделно от това бяха приети три решения, с които избрани народни представители отказаха да положат клетва и да влязат в правомощията си, поради което бяха сменени със следващите в листата", съобщи Андреев.

Избрани за народни представители в 45-ото Народно събрание по изборни райони и кандидатски листи:

 

Първи изборен район - Благоевградски

 

№ по

№ в листата

Име, презиме и

ЕГН

% предпочитания

ред

 

фамилия

 

(преференции)

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Георги Георгиев

 

39.94

 

 

Михайлов

 

 

 

 

 

 

 

2

105

Богдан Емилов Боцев

 

11.65

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Халил Реджепов

 

57.28

 

 

Летифов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Елхан Мехмедов Кълков

 

 

 

 

 

 

 

 

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1

 

Иван Йорданов

 

45.05

 

 

Димитров

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

122

Стефан Апостолов

 

17.71

 

 

Апостолов

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Стоян Костадинов Стоев

 

 

 

 

 

 

 

3

105

Александър Иванов

 

12.10

 

 

Мацурев

 

 

 

 

 

 

 

4

103

Георги Запрев Динев

 

09.48

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Илко Стоянов Стоянов

 

64.64

 

 

 

 

 

2

102

Георги Захаринин

 

-

 

 

Попов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Втори изборен район - Бургаски

 

№ по

№ в листата

Име, презиме и

ЕГН

% предпочитания

ред

 

фамилия

 

(преференции)

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Петър Георгиев Кънев

 

64.07

 

 

 

 

 

2

103

Тодор Байчев Байчев

 

07.81

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Севим Исмаил Али

 

 

101

 

86.34

 

 

 

 

 

2

102

Ешереф Кязим Ешереф

 

-

 

 

 

 

 

 

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1

 

 

Димитър Георгиев

 

 

 

 

 

Найденов

 

 

 

 

 

 

 

 

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

Живко Иванов Табаков

 

69.99

 

 

 

 

 

 

2

 

102

Драгомир Георгиев

 

-

 

 

 

Ошавков

 

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

Любен Любенов Дилов

 

51.70

 

 

 

 

 

 

2

 

102

Ивелина Веселинова

 

-

 

 

 

Василева

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

103

Деница Пламенова

 

-

 

 

 

Николова

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

104

Димитър Бойчев Петров

 

 

 

-

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

Ивайло Ванев Вълчев

 

85.48

 

 

 

 

 

 

2

 

102

Димитър Стоянов

 

-

 

 

 

Гърдев

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

103

Александър Стайков

 

-

 

 

Марков

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Трети изборен район - Варненски

 

№ по

№ в листата

Име, презиме и

ЕГН

% предпочитания

ред

 

фамилия

 

(преференции)

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Борислав Гуцанов

 

 

101

 

66.36

 

 

Гуцанов

 

 

 

 

 

 

 

2

102

Филчо Кръстев Филев

 

-

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Ерджан Себайтин Ебатин

 

72.21

 

 

 

 

 

 

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1

 

101

Стоян Александров

 

57.63

 

 

 

Михалев

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

103

Стела Димитрова

 

23.90

 

 

 

Николова

 

 

 

 

 

 

 

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

Татяна Дончева Тотева

 

85.10

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Павел Алексеев Христов

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

125

Славена Димитрова

 

11.96

 

 

 

Точева

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

102

Страцимир Илков

 

-

 

 

 

Павлов

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

103

Таня Тодорова Петрова

 

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Владимир Славчев

 

 

 

 

 

Вълев

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

1

 

 

Кирил Сашев Симеонов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

102

Любомир Антонов

 

 

-

 

 

 

Каримански

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

103

Бойко Петров

 

 

-

 

 

 

Кафеджиев

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

104

Ивайло Красимиров

 

 

-

 

 

 

Кожухаров

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Четвърти изборен район - Великотърновски

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ по

 

№ в листата

 

Име, презиме и

ЕГН

% предпочитания

ред

 

 

 

фамилия

 

 

(преференции)

 

 

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Явор Руменов

 

 

53.20

 

 

 

 

Божанков

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

102

 

Весела Николаева

 

 

18.02

 

 

 

 

Лечева

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Мастън Османов

 

 

73.47

 

 

 

 

Мастънов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1

101

Калоян Милков Янков

 

61.14

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Костадин Георгиев

 

101

 

51.24

 

 

Ангелов

 

 

 

 

 

 

 

2

103

Димитър Стойков

 

13.76

 

 

Николов

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

1

 

 

Христо Михайлов

 

 

 

 

 

 

Дочев

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

102

 

Момчил Кунчев

 

 

-

 

 

 

Иванов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пети изборен район - Видински

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ по

№ в листата

 

Име, презиме и

 

ЕГН

% предпочитания

ред

 

 

фамилия

 

 

(преференции)

 

 

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

 

Филип Стефанов Попов

 

 

63.42

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

 

Росица Любенова

 

 

67.72

 

 

 

Кирова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

102

 

Александър Филчев

 

 

13.00

 

 

 

Матеев

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

 

Иво Георгиев Атанасов

 

 

79.40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шести изборен район - Врачански

 

№ по

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания

ред

 

 

 

(преференции)

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Анастас Маринов

 

60.12

 

 

Попдимитров

 

 

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

 

 

 

 

1

101

Йордан Кирилов Цонев

 

38.02

 

 

 

 

 

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

 

 

 

 

 

1

101

Андрей Христов Вълчев

 

74.87

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

1

 

101

 

Петя Цветанова

 

38.02

 

 

 

 

 

Аврамова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

102

 

Красен Георгиев Кръстев

 

25.86

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Георги Станчев Георгиев

 

78.07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Седми изборен район - Габровски

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ по

№ в листата

Име, презиме и

ЕГН

% предпочитания

 

ред

 

 

фамилия

 

(преференции)

 

 

 

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Крум Георгиев Дончев

 

66.81

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Томислав Пейков

 

72.34

 

 

 

 

 

Дончев

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

102

 

Невена Евстатиева

 

-

 

 

 

 

 

Минева

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

Деляна Валериева

 

 

 

 

 

 

 

Пешева

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Осми изборен район - Добрички

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ по

№ в листата

Име, презиме и

 

ЕГН

% предпочитания

 

ред

 

 

фамилия

 

 

(преференции)

 

 

 

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Мая Йорданова

 

 

63.87

 

 

 

 

 

Димитрова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Хасан Ахмед Адемов

 

86.04

 

 

 

 

 

 

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1

101

Албена Симеонова

 

59.33

 

 

Върбанова

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Деница Евгениева

 

57.44

 

 

Сачева

 

 

 

 

 

 

 

2

102

Красимир Христов

 

11.23

 

 

Николов

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Дилян Господинов

 

75.31

 

 

Господинов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Девети изборен район - Кърджалийски

 

№ по

 

№ в листата

 

Име, презиме и

ЕГН

% предпочитания

ред

 

 

 

фамилия

 

(преференции)

 

 

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адлен Шукри Шевкед

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

104

 

Мукаддес Юсуф

 

-

 

 

 

 

Налбант

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

105

 

Байрам Юзкан Байрам

 

-

 

 

 

 

 

 

 

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Максим Колев Генчев

 

 

 

 

 

81.11

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Цвета Вълчева

 

82.99

 

 

 

 

Караянчева

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Десети изборен район - Кюстендилски

 

№ по

№ в листата

Име, презиме и

ЕГН

% предпочитания

ред

 

фамилия

 

(преференции)

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Румен Николов

 

48.52

 

 

Георгиев

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Христо Богомилов

 

 

101

 

49.90

 

 

Терзийски

 

 

 

 

 

 

 

2

103

Михаела Ясенова

 

16.45

 

 

Крумова

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Виктория Димитрова

 

71.59

 

 

Василева

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Единадесети изборен район - Ловешки

 

№ по

№ в листата

Име, презиме и

ЕГН

% предпочитания

ред

 

фамилия

 

(преференции)

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Ирена Тодорова

 

54.10

 

 

Анастасова

 

 

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Рушен Мехмед Риза

 

71.20

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Николай Нанков Нанков

 

62.16

 

 

 

 

 

2

104

Иван Николов

 

10.12

 

 

Миховски

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

1

 

101

 

 

Станислав Светозаров

 

85.03

 

 

 

 

 

Балабанов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дванадесети изборен район - Монтана

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ по

№ в листата

 

Име, презиме и

ЕГН

% предпочитания

ред

 

 

 

фамилия

 

(преференции)

 

 

 

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

 

Атанас Петров

 

 

 

 

 

 

62.31

 

 

 

 

 

Костадинов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

 

Димитър Иванов

 

50.76

 

 

 

 

 

Аврамов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

 

Ирена Методиева

 

53.77

 

 

 

 

 

Димова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

102

 

 

Илия Димитров

 

14.74

 

 

 

 

 

Лазаров

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

 

Пламен Николаев

 

85.39

 

 

 

 

 

Абровски

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тринадесети изборен район - Пазарджишки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ по

 

№ в листата

 

Име, презиме и

ЕГН

% предпочитания

ред

 

 

 

фамилия

 

(преференции)

 

 

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Пламен Иванов Милев

 

43.19

 

 

 

 

 

 

 

2

 

102

 

Петя Николаева Цанкова

 

12.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

1

102

 

Юмер Мустафа Хамза

 

-

 

 

 

 

 

 

2

103

 

Сергей Манушов

 

-

 

 

 

Кичиков

 

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

 

Екатерина Спасова

 

30.99

 

 

 

Гечева-Захариева

 

 

 

 

 

 

 

 

2

104

 

Димитър Иванов Гечев

 

16.07

 

 

 

 

 

 

3

105

 

Стефан Неделчев Мирев

 

12.54

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

 

Станислав Светозаров

 

80.04

 

 

 

Балабанов

 

 

 

 

 

 

 

 

2

102

 

Тодор Василев Василев

 

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Четиринадесети изборен район - Пернишки

 

 

 

 

 

 

 

№ по

№ в листата

 

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания

ред

 

 

 

 

(преференции)

 

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

 

Стоян Михайлов Мирчев

 

60.18

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

 

Кирил Миланов Ананиев

 

38.08

 

 

 

 

 

 

2

102

 

Десислава Христова

 

19.81

 

 

 

Ахладова-Атанасова

 

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

 

Галя Маринова

 

79.60

 

 

 

Бърдарска

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Петнадесети изборен район - Плевенски

 

 

№ по

№ в листата

Име, презиме и

ЕГН

% предпочитания

 

ред

 

 

фамилия

 

 

(преференции)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Румен Василев Гечев

 

 

60.71

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

103

 

Илиян Славейков

 

 

12.01

 

 

 

 

 

Йончев

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Велислава Иванова

 

 

67.81

 

 

 

 

 

Кръстева

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Григор Ангелов Горчев

 

 

43.64

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

116

 

Александър Богданов

 

 

15.92

 

 

 

 

 

Николов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

103

 

Пламен Тачев Петров

 

 

10.83

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Радостин Петев Василев

 

 

82.67

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

102

 

Александър Атанасов

 

 

-

 

 

 

 

 

Александров

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

Александър Велиславов

 

 

 

 

 

 

 

 

Тодоров

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шестнадесети изборен район - Пловдив

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ по

 

№ в листата

 

Име, презиме и фамилия

 

ЕГН

% предпочитания

 

ред

 

 

 

 

 

 

(преференции)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

Иван Богомилов Петков

 

 

74.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

102

Иво Ангелов Христов

 

08.58

 

 

 

 

 

 

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

 

 

 

 

Ивайло Пеев Старибратов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

102

 

Манол Костадинов

 

09.78

 

 

 

 

Пейков

 

 

 

 

 

 

 

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

Мария Василева Капон

 

78.02

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

102

 

Иван Борисов Тотев

 

-

 

 

 

 

 

 

 

2

 

103

 

Вежди Летиф Рашидов

 

-

 

 

 

 

 

 

 

3

 

104

 

Радомир Петров Чолаков

 

-

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Тошко Йорданов

 

86.66

 

 

 

 

Хаджитодоров

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

102

 

Антоанета Андонова

 

-

 

 

 

 

Стефанова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

103

 

Теодора Маргаритова

 

-

 

 

 

 

Пенева

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Седемнадесети изборен район - Пловдивски

 

 

 

 

 

№ по

 

№ в листата

 

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания

ред

 

 

 

 

 

(преференции)

 

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Манол Трифонов Генов

 

49.97

 

 

 

 

 

 

 

2

 

102

 

Веска Маринова Ненчева

 

11.41

 

 

 

 

 

 

 

3

 

111

 

Енко Георгиев Найденов

 

11.05

 

 

 

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

1

101

Рамадан Байрам Аталай

 

86.80

 

 

 

 

 

 

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1

 

101

 

Велизар Матеев

 

72.95

 

 

 

 

Шаламанов

 

 

 

 

 

 

 

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Румен Маринов Йончев

 

64.14

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Дани Стефанова

 

 

 

 

62.14

 

 

 

 

Каназирева

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

104

 

Младен Николов Шишков

 

09.93

 

 

 

 

 

 

 

3

 

102

 

Данка Евстатиева

 

-

 

 

 

 

Зидарова - Люртова

 

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

Лъчезар Иванов

 

 

 

 

 

 

Бакърджиев

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

102

 

Танер Кадир Тюркоглу

 

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Осемнадесети изборен район - Разградски

 

№ по

№ в листата

Име, презиме и

ЕГН

% предпочитания

ред

 

фамилия

 

(преференции)

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Ахмед Реджебов

 

 

101

 

89.00

 

 

Ахмедов

 

 

 

 

 

 

 

2

102

Ихсан Халил Хаккъ

 

-

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Десислава Вълчева

 

47.43

 

 

Атанасова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

1

 

101

 

Драгомир Стефанов

 

 

88.48

 

 

 

 

Петров

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Деветнадесети изборен район - Русенски

 

 

 

 

 

 

 

 

№ по

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

 

% предпочитания

ред

 

 

 

 

 

 

 

(преференции)

 

 

 

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Крум Костадинов Зарков

 

 

68.37

 

 

 

 

 

 

2

102

Пламен Христомиров

 

 

-

 

 

 

Рашев

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

 

 

 

 

 

1

101

Бюрхан Илиязов Абазов

 

 

75.60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1

 

101

Митко Христов Кунчев

 

78.82

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

Красен Кирилов Кралев

 

66.23

 

 

 

 

 

 

2

 

102

Пламен Дулчев Нунев

 

09.09

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

Светлин Костов Стоянов

 

85.96

 

 

 

 

 

 

2

 

102

Васил Йорданов

 

 

 

-

 

 

 

Георгиев

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Двадесети изборен район - Силистренски

 

№ по

№ в листата

Име, презиме и

ЕГН

% предпочитания

ред

 

фамилия

 

(преференции)

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Вяра Емилова

 

86.38

 

 

Йорданова

 

 

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Джевдет Ибрям

 

90.93

 

 

Чакъров

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Тодор Стаматов

 

85.42

 

 

Тодоров

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Петър Христов

 

 

 

 

Димитров

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Двадесет и първи изборен район - Сливенски

 

№ по

№ в листата

Име, презиме и

ЕГН

% предпочитания

ред

 

фамилия

 

(преференции)

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Атанас Зафиров

 

54.97

 

 

Зафиров

 

 

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Хатидже Мехмедова

 

 

101

 

88.29

 

 

Георгиева

 

 

 

 

 

 

 

 

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1

101

Димитър Петров Сяров

 

62.35

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

1

101

 

 

Десислава Жекова

 

 

54.93

 

 

 

 

 

Танева

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

102

 

 

Мария Щерева Белова

 

 

16.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

 

 

Владимир Стоянов

 

 

84.01

 

 

 

 

 

Русев

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Двадесет и втори изборен район - Смолянски

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ по

№ в листата

 

Име, презиме и фамилия

 

ЕГН

% предпочитания

 

ред

 

 

 

 

 

 

(преференции)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

 

Александър Тихомиров

 

 

66.95

 

 

 

 

Симов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

 

Хайри Реджебов Садъков

 

 

84.85

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

 

Даниела Анастасова

 

 

52.54

 

 

 

 

Дариткова-Проданова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

 

Александър Николов

 

 

80.60

 

 

 

 

Вълчев

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Двадесет и трети изборен район - София

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ по

№ в листата

 

Име, презиме и фамилия

 

ЕГН

% предпочитания

 

ред

 

 

 

 

 

 

(преференции)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

 

Христо Танчев Проданов

 

 

82.56

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

102

Благовест Кирилов

 

-

 

 

Кирилов

 

 

 

 

 

 

 

 

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1

 

101

 

Атанас Петров Атанасов

 

56.69

 

 

 

 

 

 

 

2

 

102

 

Антоанета Димитрова

 

-

 

 

 

 

Цонева

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

103

 

Петър Ясенов Маринов

 

-

 

 

 

 

 

 

 

4

 

104

 

Надежда Георгиева

 

-

 

 

 

 

Йорданова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

105

 

Георги Йорданов Ганев

 

-

 

 

 

 

 

 

 

6

 

106

 

Иван Георгиев Велов

 

-

 

 

 

 

 

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Мая Божидарова

 

87.54

 

 

 

 

Манолова - Найденова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Румен Димитров Христов

 

82.27

 

 

 

 

 

 

 

2

 

102

 

Александър Руменов

 

-

 

 

 

 

Ненков

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

103

 

Димитър Борисов

 

-

 

 

 

 

Главчев

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

104

 

Милена Цветанова

 

-

 

 

 

 

Дамянова

 

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Андрей Иванов Чорбанов

 

86.56

 

 

 

 

 

 

 

2

 

102

 

Ива Митева Йорданова-

 

-

 

 

 

 

Рупчева

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

103

 

Андрей Николаев

 

-

 

 

 

 

Михайлов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Двадесет и четвърти изборен район - София

 

№ по

№ в листата

Име, презиме и

ЕГН

% предпочитания

ред

 

фамилия

 

(преференции)

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Георги Страхилов

 

75.39

 

 

Свиленски

 

 

 

 

 

 

 

2

107

Борис Цветков Цветков

 

07.54

 

 

 

 

 

 

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1

101

Владислав Панчев

 

56.21

 

 

Панев

 

 

 

 

 

 

 

2

103

Ивайло Николаев

 

10.81

 

 

Мирчев

 

 

 

 

 

 

 

3

105

Мартин Димитров

 

10.05

 

 

Димитров

 

 

 

 

 

 

 

4

102

Цецка Георгиева

 

-

 

 

Бачкова

 

 

 

 

 

 

 

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Арман Агоп Бабикян

 

85.15

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Росен Димитров

 

81.35

 

 

Желязков

 

 

 

 

 

 

 

2

102

Тома Любомиров Биков

 

-

 

 

 

 

 

3

103

Евгения Бисерова

 

-

 

 

Алексиева

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Мика Михайлова

 

83.77

 

 

Зайкова

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Антон Йорданов

 

-

 

 

Адамов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Двадесет и пети изборен район - София

 

№ по

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания

ред

 

 

 

(преференции)

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Корнелия Петрова

 

79.66

 

 

Нинова

 

 

 

 

 

 

 

2

102

Иван Йорданов Димитров

 

-

 

 

 

 

 

 

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1

 

101

 

Христо Любомиров

 

72.18

 

 

 

 

Иванов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бонка Сергеева Василева

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

102

 

Борислав Димитров

 

-

 

 

 

 

Сандов

 

 

 

 

 

 

 

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Николай Димитров

 

81.24

 

 

 

 

Хаджигенов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

102

 

Валентина Василева

 

-

 

 

 

 

Василева - Филаделфевс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

102

 

Даниел Павлов Митов

 

-

 

 

 

 

 

 

 

2

 

103

 

Анна Василева

 

-

 

 

 

 

Александрова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

104

 

Лъчезар Богомилов

 

-

 

 

 

 

Иванов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

105

 

Христо Георгиев Гаджев

 

-

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Филип Маринов Станев

 

86.90

 

 

 

 

 

 

 

 

2

102

Пламен Иванов Данаилов

 

 

-

 

 

 

 

 

 

 

 

3

103

Пламен Николаев

 

 

-

 

 

 

Николов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Двадесет и шести изборен район - Софийски

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ по

 

№ в листата

 

Име, презиме и

ЕГН

% предпочитания

ред

 

 

 

фамилия

 

 

(преференции)

 

 

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

Иван Ивайлов Ченчев

 

 

60.64

 

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

102

 

Цветан Иванов Енчев

 

 

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1

101

Александър Димитров

 

80.72

 

 

Симидчиев

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Младен Найденов

 

42.05

 

 

Маринов

 

 

 

 

 

 

 

2

105

Валентин Мирчов

 

11.41

 

 

Милушев

 

 

 

 

 

 

 

3

102

Николина Панайотова

 

10.65

 

 

Ангелкова

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Никола Христов Кръстев

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

102

Георги Станчев

 

-

 

 

Георгиев

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Двадесет и седми изборен район - Старозагорски

 

№ по

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания

ред

 

 

 

(преференции)

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Георги Янчев Гьоков

 

64.87

 

 

 

 

 

2

102

Драгомир Велков Стойнев

 

12.84

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Тунджай Рамадан

 

 

 

 

Йозтюрк

 

 

 

 

 

 

 

 

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1

101

Атанас Владиславов

 

68.63

 

 

Славов

 

 

 

 

 

 

 

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Светослав Бончев Колев

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Лъчезар Димитров

 

 

 

 

Борисов

 

 

 

 

 

 

 

2

102

Маноил Минчев Манев

 

-

 

 

 

 

 

3

103

Илиана Петкова Жекова

 

-

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Станислав Тодоров

 

89.59

 

 

Трифонов

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Тихомир Гочев Тенев

 

-

102

 

 

 

 

 

 

3

103

Живка Михалева

 

-

 

 

Железова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Двадесет и осми изборен район - Търговищки

 

№ по

№ в листата

Име, презиме и

ЕГН

% предпочитания

ред

 

фамилия

 

(преференции)

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Кольо Йорданов Милев

 

78.42

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Джейхан Хасанов

 

 

101

 

91.91

 

 

Ибрямов

 

 

 

 

 

 

 

2

102

Имрен Исметова

 

-

 

 

Мехмедова

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Теменужка Петрова

 

60.64

 

 

Петкова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Двадесет и девети изборен район - Хасковски

 

№ по

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания

ред

 

 

 

(преференции)

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

1

101

Велизар Пенков Енчев

 

61.83

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

 

 

 

 

1

101

Сезгин Юсеин Мехмед

 

84.00

 

 

 

 

 

 

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1

 

101

Катя Максимова Панева

 

53.78

 

 

 

 

 

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

 

 

 

 

 

 

1

 

101

Минко Велчев Ангелов

 

72.92

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

102

Георги Тенев Станков

 

33.57

 

 

 

 

 

 

 

2

 

101

 

Делян Александров

 

24.42

 

 

 

 

Добрев

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

105

 

Сашо Тодоров Савов

 

09.40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

Силви Кирилов Петров

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тридесети изборен район - Шуменски

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ по

№ в листата

 

Име, презиме и

 

ЕГН

% предпочитания

ред

 

 

 

фамилия

 

 

(преференции)

 

 

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

 

Иван Валентинов

 

 

64.71

 

 

 

 

 

Иванов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Движение за права и свободи - ДПС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

 

Мустафа Сали Карадайъ

 

 

91.32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

103

 

 

Хамид Бари Хамид

 

 

-

 

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

 

Красимир Георгиев

 

 

47.96

 

 

 

 

 

Вълчев

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

102

 

 

Илтер Бейзатов

 

 

34.46

 

 

 

 

 

Садъков

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

101

 

 

Йордан Свеженов

 

 

82.48

 

 

 

 

 

Стоянов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тридесет и първи изборен район - Ямболски

 

№ по

№ в листата

Име, презиме и

ЕГН

% предпочитания

ред

 

фамилия

 

(преференции)

 

 

 

 

 

 

БСП за БЪЛГАРИЯ

 

1

101

Кристиан Иванов

 

53.91

 

 

Вигенин

 

 

 

 

 

 

 

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

 

 

 

 

 

 

1

101

Станчо Димитров

 

81.14

 

 

Ставрев

 

 

 

 

 

 

 

ГЕРБ-СДС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Станислав Димитров

 

 

 

 

Говедаров

 

 

 

 

 

 

 

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Златомира Димитрова

 

 

 

 

Карагеоргиева-

 

 

 

 

Мострова

 

 

 

 

 

 

 

 

Още от "България"

Хунтата готви чистка на над 220 полицаи на ръководни позиции

Целта е тотално обезглавяване на МВР-ГДНП, ГДБОП, Жандармерия и Гранична полиция до ниво началници на отдели, и уволнение на директорите и техните заместници в областните дирекции и в районните управления в цялата страна.

Прочетете повече прочетете повече

Проблеми с чадърите на плажа са на път да съсипят летния сезон, предупреждават от БХРА

От БХРА са търсили контакт със служебния министър на туризма Стела Балтова и зам.- министъра на туризма Даниела Стоева, но към момента не са получили обратна връзка

Прочетете повече прочетете повече

Водещи новини

Хунтата готви чистка на над 220 полицаи на ръководни позиции

Целта е тотално обезглавяване на МВР-ГДНП, ГДБОП, Жандармерия и Гранична полиция до ниво началници на отдели, и уволнение на директорите и техните заместници в областните дирекции и в районните управления в цялата страна.

Последни новини

Най-четени