Турнир Лайфстайл "Спорт за всички" ще се проведе на 15 юни във Велинград

На открита сцена ще се проведат тренировки по табата, HIIT, пилатес и йога

Турнир Лайфстайл "Спорт за всички" във Велинград
Турнир Лайфстайл "Спорт за всички" във Велинград Източник: Община Велинград

На 15 юни от 11:00 часа на пл. "Николай Гяуров" Лайфстайл клуб-Велинград организира спортно събитие под надслов "Спорт за всички". На открита сцена ще се проведат тренировки по табата, HIIT, пилатес и йога. Предвидени са  забавни активности и игри с много награди.

 

Турнир Лайфстайл
Турнир Лайфстайл "Спорт за всички" във Велинград Източник: Община Велинград



Турнирът е подкрепен от Министерство на младежта и спорта, община Велинград, Българска федерация "Спорт за всички" и Местната комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетни и непълнолетни.
Спортната проява е част и в изпълнение на Националната програма за физическа активност и развитие на българското население БУЛФАР 2021-2024.

Още от "България"

Любомир Дацов: Бюджет 2026 допълнително стимулира негативни процеси

Членът ан Фискалния съвет отбеляза, че финансовата рамка за следващата година има същата структура като Бюджет 2025. Според него трудно може да се каже, че в новия бюджет има нещо различно

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени