Въвежда се еднопосочно движение по участък от улица в Асеновград

Улицата е в близост до училище

Въвежда се еднопосочно движение по участък от улица в Асеновград
Въвежда се еднопосочно движение по участък от улица в Асеновград Източник: Община Асеновград

Ул. "Асен Карастоянов" в Асеновград става еднопосочна. Промяната вече е в сила, съгласно изготвения и одобрен Генерален план за организация на движението (ГПОД). На тази улица се намира и входът на ОУ "Петко Каравелов".

 

Еднопосочното преминаваме касае участъка от кръстовището между ул. "Хан Аспарух" и "Асен Карастоянов" до кръстовището с ул. "Александър Стамболийски" (т.е. забранено е влизането откъм главната улица).

 

Във връзка с изменението, са изпълнени всички условия за организация на движението, като са поставени необходимата сигнализация и пътни знаци. Контрол по спазване на правилата, съгласно компетенциите, ще упражняват полицейски служители.

Още от "България"

ИПИ: Понятието "демографска криза" за България е еквивалентно на "много смърт"

Последните данни на европейската статистика за коефициента на плодовитост зарадваха мнозина – на първо място сме в ЕС по брой родени деца на жена – 1,72 при средно 1,34 в съюза

Прочетете повече прочетете повече

БНБ: До 89% от левовете в обращение в началото на 2025 г. вече са изтеглени

Евробанкнотите и евромонетите в обращение (нетна емисия, представляваща разлика между изтеглените от и внесените в БНБ евробанкноти и евромонети, бел. ред.) към днешна дата са на обща стойност над 8.0 млрд. евро

Прочетете повече прочетете повече

Община Мездра обявява XV Национален литературен конкурс за разказ "Дядо Йоцо гледа" 

Разказите се изпращат в срок до 31 май 2026 г. на адрес: гр. Мездра 3100, област Враца, Община Мездра, ул. "Христо Ботев" №27, стая №304, за Националния литературен конкурс "Дядо Йоцо гледа"

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени