Заместник-председателят на ДАР Калин Цеков подаде оставка

Той е освободен от длъжността по негово искане

Държавна агенция "Разузнаване" (ДАР)
Държавна агенция "Разузнаване" (ДАР) Източник: Zonanews

Министерският съвет прие решение, с което освобождава Калин Цеков от длъжността заместник-председател на Държавна агенция "Разузнаване", считано от 1 юли 2024 г. Правителственото решение е във връзка с постъпило негово заявление с молба да бъде освободен от длъжността.

Още от "България"

Мултимедиен проект, посветен на живота и делото на епископ Йосип Юрай Щросмайер, ще бъде представен в София

Проектът включва книгата "Всичко за вярата и за Отечеството!", документален филм и фотоизложба и е реализиран по Националната програма "Неразказаните истории на българите"

Прочетете повече прочетете повече

Невзоров се среща със собственици в "Баба Алино" и заяви, че ще ги защити

Днес се е провела среща между основателя на Корпорация „КУБ“ Олег Невзоров и екипа на компанията с множество собственици на имоти в комплекса. Това съобщиха от “Форест клуб“ във фейсбук страницата си.

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени