Алгафари за ИТН: Вкараха държавата в безумие заради малоумщината им

Нека не обвиняват никого за това, което правят те - глупост след глупост, добави той

Нидал Алгафари
Нидал Алгафари

Хората избраха Слави Трифонов, а не някой от депутатите, които той вкара в парламента. Почнаха обаче да се играят глупавички игрички. Това заяви в ефира на NOVA политическият пиар Нидал Алгафари по повод напускането на пленарната зала от депутатите от ИТН.

 

"Очаквам сега Ива Митева да влезе и да каже, че по лични причини напуска поста си", добави той. "Тези сценаристи, заедно с водещия на предаването, направиха Бойко Борисов супермен. Те му помагаха, а после се скараха с него. Нека не обвиняват никого за това, което правят те - глупост след глупост", смята Алгафари.

 

"Те вкараха държавата в безумие само заради малоумщината им", категоричен е експертът. Според Алгафари обаче не се разчиства все още терен на президента. "Вкарват се много надежди в рейтинга на президентството, но той е различен от рейтинга на самия Румен Радев", отсече политическият пиар.

 

"Опасявам се, че държавата ще се управлява от социална мрежа и от дивана. Притеснявам се, защото се притеснявам как двама души седят и си играят на едни електронни игрички, а народът е заложник на това кой бутон ще решат да натиснат", каза Алгафари.

Още от "Мнения и анализи"

Тома Биков: За пръв път виждам големите търговски вериги да рекламират промоциите си от сградата на МС

Надявам се подобен подход да бъде приложен и към хилядите малки магазини, които все още нямат достъп до ефира на МС, пише във фейсбук депутатът от ГЕРБ-СДС

Прочетете повече прочетете повече

Българската култура започна да се забелязва по света! Недопустимо! Намалете парите веднага!

И колкото повече слушам как "Прогресивна България" реже именно културата, толкова повече си мисля, че това не е прогресивен проект. Това е културен вандализъм с PR отдел, пише Явор Кирин

Прочетете повече прочетете повече

Икономист: Радев надминава Виденов, който се опита да контролира търговията с ограничен кръг стоки и услуги. Румен Радев

Три десетилетия по-късно дори по-голямо парламентарно мнозинство на новата формация на премиера Румен Радев отива смело далеч по-напред, реабилитирайки всеобхватно централното планиране

Прочетете повече прочетете повече

Експерт: Сегашният модел на НАТО е неефективен, затова е необходима нова отбранителна структура с участието на Украйна

Богдан Попов припомни, че Украйна постигна пълна оперативна съвместимост с НАТО по отношение на оръжия и военна техника още през 2023 г.

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени