Калина Андролова: Наистина не мога да проумея как някой може все още да има намерение да гласува за такъв впечатляващ провал, какъвто реализираха тези случайно минаващи през политиката хора

Намерили са газ, но не и начин за доставка. Нагледно ни показаха как за няколко месеца може да се унищожи начинът, по който функционира една държава. Буквално я рухнаха

Калина Андролова
Калина Андролова

Калина Андролова, журналист
Фейсбук

 

"Владимир Табутов по бТВ, член на енергийната комисия, демонстрира фрапиращо невежество и нахалство. "Много зависи каква ще бъде температурата през зимата", казва умникът на мама от ПП.

 

Ще чакаме температурата през зимата да е като през август. Цветът на селекцията на Кирил Петков показва, че всеки лидер събира около себе си себеподобни, които никога не надскачат нивото на компетентност на водача.

 

Не може глупак да води умници. Всички от ПП са моделирани под калъп по формата на екс министър-председателя Кирил Петков, който набута държавата ни едновременно в няколко кризи, като ги кръстоса за организирането на по-интересно и по-унищожително торнадо.

 

Наистина не мога да проумея как някой може все още да има намерение да гласува за такъв впечатляващ провал, какъвто реализираха тези случайно минаващи през политиката хора.

 

Намерили са газ, но не и начин за доставка. Нагледахме се на невероятни спектакли през изминалите шест месеца. Нагледно ни показаха как за няколко месеца може да се унищожи начинът, по който функционира една държава. Буквално я рухнаха".

 

Още от "Мнения и анализи"

Алфа Рисърч: При евентуални парламентарни избори управляващите запазват значителна електорална преднина

Правителството влиза в първите си 100 дни с положителен баланс в обществените оценки, но и с висока степен на поляризация - 42% от анкетираните дават положителна оценка за работата на кабинета, а 33% – отрицателна

Прочетете повече прочетете повече

ISW: Русия преувеличава успехите на фронта на фона на новите удари на Украйна

Продължаващите украински удари срещу кораби в Черно и Азовско море принуждават руските сили да отклоняват руските елитни подразделения с дронове от фронтовата линия и възпрепятстват руската енергийна и селскостопанска логистика

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени