Компанията Майкрософт обяви, че ще върне своите служители на работа в офисите

Очаква се служителите да приемат добре решението

Майкрософт
Майкрософт Източник: Twitter

Компанията Майкрософт обяви, че ще върне своите служители на работа в офисите, съобщи FOX News. Това ще стане от последния ден на февруари. Разработена ще бъде нова програма за връщане на работа. Предвид ще бъдат вземани различни условия.

 

Подготвя се хибриден модел на работа. Служителите ще имат тридесет дни да се подготвят. След това ще преминат към присъствен режим. Планове за връщане на работа имаше още за октомври. В крайна сметка те бяха отложени. Очаква се служителите да приемат добре решението.

Още от "Светът"

Пожар е избухнал в американското посолство в столицата на Саудитска Арабия, след като е било ударено с два дрона

Телевизия Фокс Нюз съобщи, че по време на нападението с ирански дронове посолството е било празно и няма пострадали в резултат на атаката

Прочетете повече прочетете повече

Доналд Тръмп се закани: Тепърва предстои голямата вълна в конфликта с Иран, ако е нужно ще вкараме сухопътни войски

В кратко телефонно интервю за в. "Ню Йорк пост" президентът заяви, че не изключва изпращането на сухопътни войски в Иран, "ако това е необходимо"

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени