Ученици стреляха по коли и апартаменти в Плевен

Счупени са стъклата на две коли, както и стъклопакети на два апартамента

Областна дирекция на МВР-Плевен
Областна дирекция на МВР-Плевен Източник: Zonanews

Полицията в Плевен задържа две момчета на 15 и 16 години, стреляли с пневматичен пистолет по автомобили и жилища. За това съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.

 

Разследването е започнало след сигнал, подаден на 15 март в Първо районно управление в областния град. Счупени са стъклата на две коли, както и стъклопакети на два апартамента. 

 

Младежите са направили пълни самопризнания. Нанесените щети са в процес на установяване. Пневматичният пистолет е предаден с протокол.

Още от "Плевен"

На митинги организирани от ДПС-Ново начало в редица градове в страната казаха "Не на омразата!" (ВИДЕО)

В съобщение от партийния пресцентър посочиха в деня на протеста: "Това е нашият отговор на тези, които са безотговорни към бъдещето на хората, за да осъществят личните си и партийните си амбиции. Ще кажем "НЕ на омразата!"

Прочетете повече прочетете повече

Проруската партия "Възраждане" остана без общински съветници в Плевен

Напрежението с ръководството на "Възраждане" е възникнало заради отказа на тримата съветници да следват безусловно линията на партията, според която местните представители трябва да бъдат "твърда опозиция"

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени