Ахмед Доган ще е почетен председател на АПС

Централното оперативно бюро ще се състои от 17 души, сред които и Доган

Учредяване на АПС
Учредяване на АПС Източник: Скрийншот видео кадър

Ахмед Доган беше избран за почетен председател на АПС с оперативни функции, стана ясно на националната учредителна конференция на партия Алианс за права и свободи.

 

Делегати от цялата страна се събраха за началото на втория политически проект на Доган. Бяха определени четирима председатели, които ще отговарят за определени ресори. Това са Танер Али, Димитър Николов, Севим Али и Хайри Садъков. Централното оперативно бюро ще се състои от 17 души, сред които и Доган, съобщи NOVA.

 

По предложение на инициативния комитет за председател и водещ на учредителното заседание беше избран Севим Али, а за секретари – Юлиан Мустафа и Диана Панайотова. Гласуването премина единодушно – без "против" и без "въздържали се".

Още от "Политика"

Външните министри на България и Украйна са обсъдили двустранното сътрудничество и руските атаки срещу украинска инфрастр

Благодарен съм за подкрепата на България за нашето присъединяване към ЕС и за нейния принос към нашата устойчивост, по-специално за транзита на газ към Украйна, добави Сибига

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени