Ангел Джамбазки: Проектът на Петков и Василев е като на ИТН, които са чобани и простаци

Според него това ще бъде поредният опит за политическо инженерство

Лора Инджова и Ангел Джамбазки
Лора Инджова и Ангел Джамбазки Източник: NOVA NEWS

"Проектът на Петков и Василев ще бъде без идеология. Има неясноти около личностите на хората, които ще са част от него, има и съмнения за гражданството на Кирил Петков".

 

Така евродепутатът Ангел Джамбазки коментира темата за новия политически проект на двамата вече бивши служебни министри. Той участва в предаването "Твоят ден" по NOVA NEWS.

 

Според него това ще бъде "поредният опит за политическо инженерство, без идея и идеология, като това на Слави Трифонов".

 

По думите му ВМРО не се притеснява от проверките на управлението. Той обаче прикани да се проверява и къде отиват новите кредити на ББР.

 

"На предстоящите избори ВМРО трябва да се яви самостоятелно. На президентските също ще имаме свой кандидат", каза още той.

 

Още от "Политика"

Министър Георгиев участва в срещата на външните министри на НАТО в Брюксел

В рамките на заседанието съюзниците обсъдиха увеличаването на инвестициите в отбраната, сигурността и стабилността в Западните Балкани, подхода на НАТО към южното съседство и други ключови теми

Прочетете повече прочетете повече

От ГЕРБ-СДС изразиха надежда диалогът между бизнеса и синдикатите да продължи и заявиха, че МВР са се справили перфектно

Младен Маринов от ПГ на ГЕРБ-СДС коментира, че спрямо ситуацията от МВР са се справили перфектно на протеста в понеделник срещу проектобюджета за следващата година

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени