Борисов: Отиваме на избори заради ПП-ДБ и тяхната обсесия за власт, постове и привилегии

Последните няколко години са напълно пропилени, подчертава лидерът на ГЕРБ

Бойко Борисов
Бойко Борисов Източник: Zonanews
Отново сме на избори и виновни за това сме най-малко ГЕРБ. Отиваме на избори заради ПП-ДБ и тяхната обсесия за власт, за постове, за държавни привилегии, а зад всичко това виждаме как все по-релефно изпъкват гигантски скандали, свързани с корупция, с контрабанда, с измами и т.н. Това написа във Facebook лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов. 
 
Всичко това наистина е много жалко за България, защото последните няколко години са напълно пропилени. Нито една сериозна национална задача не е изпълнена или придвижена с необходимото темпо напред.
Отиваме на избори, за да осигурим стабилност за държавата и сигурност за хората. Това споделих със симпатизанти на ГЕРБ от 23 МИР в София, добави бившият премиер.
 

Още от "Политика"

Управляващите готвят смяна на ръководството на "Информационно обслужване"

Предвижда се до края на годината да заработи дигиталният портфейл - входната точка за достъп до държавни услуги, документ за самоличност в телефона, заяви министърът на иновациите и дигиталната трансформация Иван Василев

Прочетете повече прочетете повече

ГЕРБ: Радев защитава руската геополитическа пропаганда, артикулира митове, че руското православие има принос за освобожд

Правителството създава впечатлението, че когато Европа се опитва да ограничи руското влияние, България застава до Русия, заяви от трибуната на НС бившият външен министър Даниел Митов

Прочетете повече прочетете повече

Андрей Ковачев: Само през 2024 г. сме реализирали продажби за 3 млрд. евро на отбранителна и военна техника

По отношение на 21-и пакет санкции за Русия евродепутатът от ГЕРБ-СДС заяви: "Категорично ограничиха възможността на Руската федерация да напредне"

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени