Бойко Борисов: Моделът Радев е застой, хаос и разруха (НА ЖИВО)

Как ще вдигаш икономиката, Радев - с юмрука, с това, че разпиля партиите, добави лидерът на ГЕРБ

Бойко Борисов на инспекция
Бойко Борисов на инспекция

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов отново тръгна на обиколка, за да да покаже разрухата, до която докараха страната Радев и неговата хунта. "Всичко е готово с тази магистрала, но не я пускат, за да не ви платят и да не могат българите да карат по хубави пътища", каза в живо включване по фейсбук лидерът на ГЕРБ, докато инспектираше АМ "Хемус", работата по която е напълно замразена.

 

"Цял ден се занимават с това да свалят на патриарха охраната. Но, за да не платят на работниците, а и за да не кажат, че ние сме я направили...тук си спомняте мост след мост, мост след мост. До Шумен всичко е готово - мантинели, осветление, LED осветление, оградите за диви животни и добитък. Трябва само да се сложи маркировката. И нарочно не го правят", възмути се той и продължи: " Оставили са 5-6 работника, колкото да казват, че се работи". 

 

От другата страната магистралата вече щеше да е доближила Търново. когато минавахме оттук имаше стотици валяци, багери, машини, хора, които си изкарваха хляба, заяви Борисов.

 

Моделът Радев - застой, хаос и разруха, изпуснати епидемии, провалена ваксинационна кампания. За това е виновен Румен Радев. Затварят бизнесите и казват - мерки. Вместо юни, юли, август да сме като Дания, Швеция, където им изнасяме ваксини за трета доза, а тук сме на последно място. По мое време имахме по 43 000 ваксинирани на ден. Как ще вдигаш икономиката, Радев - с юмрука, с това, че разпиля партиите, попита риторично лидерът на ГЕРБ.

 

 

Още от "Политика"

Димитър Николов: Над 6000 камери ще следят за сигурността по време на "Евровизия 2027" в Бургас

Той коментира предимствата на града, за участието на бизнес, местната власт и жителите, както и измеренията на сигурността, начините на придвижване и комуникационните възможности

Прочетете повече прочетете повече

СЕМ: Недопустимо е Иво Христов да противопоставя БНР и БНТ

БНР се радва на огромна аудитория в своите дигитални канали, което означава, че е сред най-разпознаваемите и предпочитани източници на новини и актуална информация, заявиха от медийния регулатор

Прочетете повече прочетете повече

Василев към наглеца Радев: Убийците са свързани с руската пропаганда, подкрепила ви на изборите

Вместо да отговори дали (и от кога) ДАНС са знаели за съществуването на неонацистка мрежа в страната, Радев взе да се оправдава за сетен път с опозицията, каза бившият вицепремиер

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени