Бойко Рашков сипе нови лъжи срещу ГЕРБ, Борисов на разпит в полицията (ВИДЕО)

"За моите жилища има орган, който се е произнесъл. Вие сте извън играта", каза Бойко Рашков на въпрос откъде са парите му за 19-те имота, които има

Бойко Рашков
Бойко Рашков Източник: ПИК
Вътрешният министър Бойко Рашков говори пред журналисти в кулоарите на парламента за недоказаните му твърдения, че 30-40% от парите за строежа на Лот 5 на магистрала "Хемус" отивали в партия ГЕРБ, съобщава ПИК.
 
"Вярно е, че Бойко Борисов в момента е на разпит в полицията. Той най-накрая трябва да каже има ли кюлчета и пачки в чекмеджето и коя е Мата Хари", заяви Рашков.
 
"В момента Борисов се намира в Главна дирекция "Национална полиция". Предполагам, че в момента разпитът му продължава", разкри вътрешният министър.
 
"Днес е била на разпит и неговата пиарка Севи", обяви той.
 
"За моите жилища има орган, който се е произнесъл. Вие сте извън играта", каза Бойко Рашков на въпрос откъде са парите му за 19-те имота, които има, като през цялото време Рашков размяташе снимки на пачки, които по думите му били на ГЕРБ.
 

Още от "Политика"

Жечо Станков за ремонта в "Дружба": Няма да допусна 90 дни хората да са без топла вода и парно

Експерти от Министерството на енергетиката влизат в "Топлофикация-София". Поет е ангажимент ремонтът да се извършва поетапно, като отделните абонати да бъдат от 2 до 10-12 дни без топла вода, училища и детски градини ще са с приоритет

Прочетете повече прочетете повече

Премиерът Росен Желязков към българските олимпийци по природни науки: С такива светли умове като Вашите бъдещето на Бълг

Деветте национални отбора по математика, физика, химия, биология, лингвистика, информатика, астрономия, география и изкуствен интелект участваха и спечелиха общо 39 медала от международни олимпиади

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени