Д-р Даниела Дариткова: Гласувах с надеждата, че утре ще се обединим и ще работим заедно за България

Тя гласува заедно със съпруга си и техния сина

Д-р Даниела Дариткова
Д-р Даниела Дариткова Източник: ПП ГЕРБ

"Гласувах с вяра в демокрацията. С надеждата, че утре ще се обединим и заедно ще работим за преодоляване на здравната криза, икономическите и социалните последствия от нея", заяви пред журналисти водачът в листата на коалиция ГЕРБ-СДС д-р Даниела Дариткова. Тя гласува заедно със съпруга си и техния син в кв. Райково на Смолян. Д-р Дариткова подчерта, че избраните народни представители от региона ще работят за още повече инвестиции в Смолянска област, за просперираща и стабилна България.

Още от "Политика"

Теменужка Петкова за бюджета на Радев: Разходите са с 3 млрд повече от кабинета "Желязков"

Дефицитът, който правителството на Радев предвижда, е 5,7% от БВП, или малко над 7 000 млрд.евро. За сравнение, бюджетът, заради който беше поискана оставката на кабинета “Желязков”, предвиждаше дефицит от 3 649 млрд.евро, или 3% от БВП

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени