Делян Добрев подаде заявление за прекратяване на правомощията му като народен представител в 52-рото Народно събрание. Документът беше входиран в деловодството на парламента днес. Очаква се темата да бъде разгледана и гласувана от народните представители в пленарна зала през тази седмица.