Делян Пеевски: Няма да позволим да се приемат глупостите на фашистите от "Възраждане"

Дайте теми, които са важни за хората, обърна се той към журналистите в кулоарите на НС

Делян Пеевски
Делян Пеевски Източник: БГНЕС

 Председателката, да си е на мястото, се надявам, поне веднъж, да не приемат глупостите на фашистите от "Възраждане". Трябва веднага да бъдат изхвърлени в кошчето глупостите, които правят, за да саботират парламента. И няма да позволим да саботират българския парламент.

 

Това каза лидерът на ДПС-Ново начало Делян Пеевски в парламентарните кулоари, след като по-рано днес от партията на Костадин Костадинов внесоха 38 235 предложения за поправки в бюджета.

 

"Има си правилник, ако трябва ще бъдат приети промени в правилника и няма да им позволим да блокират бюджета за хората", категоричен беше Пеевски.

 

Относно породилото се напрежение в управляващото мнозинство, заради твърдения на АПС на Ахмед Доган, че ГЕРБ, ИТН и БСП имат връзки с него, заради подкрепата му за бюджета, Пеевски бе категоричен:

"Дайте теми, които са важни за хората. Безполезни теми няма смисъл да дискутираме. Защо да няма правителство? Защото е казал Ахмед Доган ли? Или дерибеите? Няма, ще има правителство. Убеден съм, след някой запой се е събудил, не са му се случили сделките, назначенията и е изкомандвал малките си палави слуги".

 

"Къде е напрежението? Питайте го Борисов, сега най-важното е да приемем бюджета, за да е всичко наред на хората", каза още лидерът на ДПС-НН.

Още от "Политика"

Премиерът Росен Желязков ще участва в Неформална среща на Европейския съвет и в Срещата на Европейската политическа общн

Ще бъдат обсъдени начини за укрепване на европейската отбрана, включително в контекста на неотдавнашните нарушения на въздушното пространство от страна на Русия

Прочетете повече прочетете повече

Жечо Станков: Детските градини и училищата ще бъдат приоритет при ремонта в столичния квартал "Дружба-2"

Министерството на енергетиката и КЕВР извършват текущ ежедневен контрол по всяко действие от ремонта, съобщи министър Станков и увери, че всяка сграда ще остава без отопление за не повече от 10 дни

Прочетете повече прочетете повече

Премиерът Желязков: Правителството има волята веднага да се реагира с необходимия ресурс по правоприлагането

Премиерът каза още, че страната ни е подготвена и ще действа по протокол за всеки български гражданин, който се нуждае от евакуация от Ивицата Газа

Прочетете повече прочетете повече

Делян Пеевски: Фалшивият свят на Сорос и соросоидите трябва да бъде разрушен

Само преди дни прокситата на Джордж Сорос и регионалният му наместник Иво Прокопиев от ПП-ДБ отправиха доноси и клевети, с които да се опитат да лишат България от 6 млрд европейски ресурс по ПВУ, заявява лидерът на ДПС-НН

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени