Делян Пеевски: Ще атакуваме в съда поскъпването на паркирането в София

Според него действията на кмета Васил Терзиев и СОС са "арогантна демонстрация срещу хората в София"

Делян Пеевски
Делян Пеевски Източник: БТА

Ще атакуваме в съда решението на Столичния общински съвет за двойното увеличение на таксите за паркиране в София и разширяването на обхвата на зоните. Това заяви лидерът на ДПС-Ново начало Делян Пеевски, цитиран от пресцентъра на партията.


Според Пеевски действията на кмета Васил Терзиев и СОС са "арогантна демонстрация срещу хората в София".

 

"Нещо повече - двойното поскъпване от лева в евро представлява скандално погазване на Закона за въвеждане на еврото в Република България, който не допуска подобна спекулативна двойна, на практика, калкулация", казва Пеевски

Още от "Политика"

Теменужка Петкова за бюджета на Радев: Разходите са с 3 млрд повече от кабинета "Желязков"

Дефицитът, който правителството на Радев предвижда, е 5,7% от БВП, или малко над 7 000 млрд.евро. За сравнение, бюджетът, заради който беше поискана оставката на кабинета “Желязков”, предвиждаше дефицит от 3 649 млрд.евро, или 3% от БВП

Прочетете повече прочетете повече

Водещи новини

Последни новини

Най-четени