Делян Пеевски след боя в НС: Няма да се поддадем на натиска на едни "смешни терористи"

По думите му държавността я има и оттук нататък в парламента ще се работи, както досега

Делян Пеевски
Делян Пеевски Източник: БТА

Председателят на ПГ на ДПС Делян Пеевски коментира създалото се напрежение и сблъсъци в парламента между тяхната група и "Възраждане". 

 

"Вие видяхте - саботаж на проруските сили в България в лицето на "Възраждане". Това са терористи!", възмутено заяви председателят на ПГ на ДПС.

 

"Видяхте колко нисък резултат имат тези хора на изборите, този цирк е от безсилие, защото изчезват", посочи Пеевски. По думите му държавността я има и оттук нататък в парламента ще се работи, както досега. "Парламентът работи и ще работи", допълни той. 

 

"Видяхте днес колко важни решения взехме, отпадна таксата, за да влезем в Шенген, прието беше решението за ядрената енергетика за 7-ми и 8-ми блок на Уестингхаус и България да има ток и всичко да върви, както трябва в държавата, парламентът ще работи, бъдете спокойни. Няма да се поддадем на натиска на едни "смешни" терористи. Това не са мъже, това са плюнки", каза още Делян Пеевски. 

Още от "Политика"

Очаква се предложението за размера на минималната заплата за 2026 г., експерти коментираха запазването на сегашния механ

Социалният министър Борислав Гуцанов вече обясни, че ако остане сегашният механизъм, МРЗ за следващата година ще бъде около 1200 лв.

Прочетете повече прочетете повече

Министър Гроздан Караджов съобщи за автомобил, карал със скорост между 190 и 210 километра в час по АМ "Тракия" (ВИДЕО)

Подадох сигнал в Пътна полиция и нарушителят беше спрян на входа на град Бургас! Подадохме заедно със служителя на НСО сведение, за да дадем шанс на органите да санкционират нарушителя

Прочетете повече прочетете повече

МЗ въвежда електронна система за управление на имунизациите и намалява административната тежест за лекарите

Въвеждането на електронната система премахва редица досегашни задължения за лекарите, като годишните планове и отчетите на хартиен носител

Прочетете повече прочетете повече

Номинационната комисия за КПК определи датата за изслушване на членовете

Подадена е декларация от председателя на Комисията по досиетата, че при извършената проверка не са открити документи за принадлежност на Натина-Зиколова към органите на Държавна сигурност

Прочетете повече прочетете повече

Бившият вътрешен министър Калин Стоянов пита Радев защо е помилван "Българският Ескобар"

Помилваният от президентската институция през 2022 г. Огнян "Тополнишкия" отново е задържан през февруари 2025 г. от служители на ГДБОП, този път в момент на сделка с 4 кг кокаин

Прочетете повече прочетете повече

Водещи новини

Последни новини

Най-четени