Деница Сачева: Асен Василев не може да управлява финанси, държава, себе си. С една дума - нищо

Човекът, който си мислеше, че може да излъже целия свят, че е против Русия, но увеличи търговията с нея. Че е американски възпитаник, но гласува против F16, пише още Сачева

Деница Сачева
Деница Сачева Източник: Zonanews

Асен Василев. Не може да управлява финанси, държава, себе си. С една дума - нищо. Не може да губи. Интервюто му в Нова днес показа колко е объркан и без ясна мисъл за бъдещето. С хоризонт от един час, когато държавата има нужда от хора, които трябва да мислят десетилетия напред. Единственото, което може да прави е патетично да повтаря: ГЕРБ, ГЕРБ, ГЕРБ... Човекът, който вместо да дава отговори за вота в Хитрино, твърди, че някой му купува изборите. Човекът, който се вдъхновява от незаконни арести, говори за вот от страх?! Човекът, чиито доскорошни избиратели гласуваха за хората на Възраждане или се върнаха към представителите на Демократична България, не осъзнава, че си отива, а продължава да пръска отровни думи и лъжи. Човекът, който дори в родното си Хасково се оказа по-малко харесван от третата в листата. Човекът, който си мислеше, че може да излъже целия свят, че е против Русия, но увеличи търговията с нея. Че е американски възпитаник, но гласува против F16. Че е за честността на машините, а сам е присвоил софтуер от съдружника си. Че е за "мир" заедно с БСП, но пък е спасил Украйна с невиждан до момента износ на оръжие. Че подкрепя за втори мандат Радев, но пък също така може и да му иска импийчмънт. Той вярва, че ако има нови избори, Възраждане ще бъде първа политическа сила, но същевременно много иска нови избори. Той не иска компромис, но пък иска компромис. Това е той. Асен Василев. Винаги готов да ви загуби времето, парите, живота. Стига да има кой да му позволи. Защото той с втория мандат щял да ви предложи...ясна посока на движение?! Отляво надясно и отдясно наляво. Но пък важното е, че е ясно.

 

Още от "Политика"

БНБ: Недопустим политически натиск от "Продължаваме промяната"

От институцията реагираха на позицията, разпространена от ПП "Продължаваме промяната, според която "БНБ е безсилна да защити банковата система на България от лица с наложени санкции по "Магнитски"

Прочетете повече прочетете повече

Премиерът Желязков: България е сред най-силните поддръжници на европейската интеграция на Украйна

Премиерът Росен Желязков изтъкна също готовността на страната ни да се ангажира в процеса на следвоенно възстановяване, реконструкция и реформи в Украйна

Прочетете повече прочетете повече

СОС се събира на извънредно заседание заради избора на нова обслужваща банка

По предложение на работната група официални покани за участие в процедурата бяха изпратени до четирите най-големи банки в страната по критериите на БНБ - ДСК, ОББ, "Уникредит Булбанк", "Юробанк България"

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени