Деница Сачева се срещна с общинските ръководители на ГЕРБ в област Добрич

Тема на срещата бе готовността на област Добрич за предстоящата предизборна кампания

Деница Сачева се срещна с общинските ръководители на ГЕРБ в област Добрич
Деница Сачева се срещна с общинските ръководители на ГЕРБ в област Добрич Източник: ПП ГЕРБ

Областният координатор на ГЕРБ –Добрич и социален министър Деница Сачева проведе среща с общинските ръководители на партията от Шабла, Каварна, Балчик, Крушари, Тервел, Добричка и Добрич. В разговорите взеха участие и Тодор Тодоров - член на Изпълнителната комисия на ГЕРБ, както и двамата депутати от Добрич – вицеадмирал Пламен Манушев и Даниела Димитрова. Тема на срещата бе готовността на област Добрич за предстоящата предизборна кампания. Бяха обсъдени и организационни въпроси.

Още от "Политика"

Управляващите готвят смяна на ръководството на "Информационно обслужване"

Предвижда се до края на годината да заработи дигиталният портфейл - входната точка за достъп до държавни услуги, документ за самоличност в телефона, заяви министърът на иновациите и дигиталната трансформация Иван Василев

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени