Деница Сачева се срещна с общинските ръководители на ГЕРБ в област Добрич

Тема на срещата бе готовността на област Добрич за предстоящата предизборна кампания

Деница Сачева се срещна с общинските ръководители на ГЕРБ в област Добрич
Деница Сачева се срещна с общинските ръководители на ГЕРБ в област Добрич Източник: ПП ГЕРБ

Областният координатор на ГЕРБ –Добрич и социален министър Деница Сачева проведе среща с общинските ръководители на партията от Шабла, Каварна, Балчик, Крушари, Тервел, Добричка и Добрич. В разговорите взеха участие и Тодор Тодоров - член на Изпълнителната комисия на ГЕРБ, както и двамата депутати от Добрич – вицеадмирал Пламен Манушев и Даниела Димитрова. Тема на срещата бе готовността на област Добрич за предстоящата предизборна кампания. Бяха обсъдени и организационни въпроси.

Още от "Политика"

Теменужка Петкова за бюджета на Радев: Разходите са с 3 млрд повече от кабинета "Желязков"

Дефицитът, който правителството на Радев предвижда, е 5,7% от БВП, или малко над 7 000 млрд.евро. За сравнение, бюджетът, заради който беше поискана оставката на кабинета “Желязков”, предвиждаше дефицит от 3 649 млрд.евро, или 3% от БВП

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени