Депутатите и днес не успяха да гласуват втория вот на недоверие към кабинета "Денков"

Припомняме ви, че вторият вот на недоверие към кабинета "Денков" е заради проблеми в секторите сигурност и отбрана

Народно събрание в бившия Партиен дом
Народно събрание в бившия Партиен дом Източник: Zonanews

След възобновяване на заседанието днес парламентът не премина към прегласуване на вота на недоверие към кабинета "Денков", защото при проверка на кворума се регистрираха едва 64 депутати.

 

Заради това народните представители излязоха в почивка. След вторият обаче неуспешен опит народните представители да се съберат, председателят на НС отмени заседанието за сряда, 22 ноември.

 

Припомняме ви, че вторият вот на недоверие към кабинета "Денков" е заради проблеми в секторите сигурност и отбрана.

Още от "Политика"

Румен Христов: Категорично не е имало политически чадър над прокурорския син

Трябваше да се изчакаме период от време да видим първите стъпки на "Прогресивна България" и тогава да коментираме, каза Христов по повод дългото си мълчание след предсрочните избори на 19 април

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени