Десислава Атанасова: Имунитетът на Борисов е отнетата политическа дъвка на Нинова

Председателят на ГЕРБ-СДС заяви, че Народното събрание не е мястото, където да се произнасят присъди или да се определят съдебни решения

Десислава Атанасова
Десислава Атанасова Източник: Zonanews

Имунитетът на Борисов е отнетата политическа дъвка на Нинова. Това заяви председателят на парламентарната група на ГЕРБ-СДС Десислава Атанасова, съобщи Фокус.

 

"Имунитетът, от който се отказа днес Борисов, се ползваше като политическа дъвка. Тя беше отнета днес на Нинова и на много други сегашни или бъдещи лидери, които ще правят политически проекти", заяви Атанасова.

 

"След като 16 години не може да бие ГЕРБ на избори и стигна до ситуация, в която е с двайсетина народни представители в парламента, днес Нинова заяви, че БСП е отбелязала победа с отказа на Борисов от собствения му имунитет", заяви Атанасова.

 

Председателят на ГЕРБ-СДС заяви, че Народното събрание не е мястото, където да се произнасят присъди или да се определят съдебни решения.

 

"Госпожа Нинова е забравила, че не тук е трибуналът, от който определяха кой да бъде съден и с каква присъда, а други институции. Струва ми се странно тя да говори в един глас с бивши магистрати, които започват своите политически проекти. Чудя се дали няма някаква логическа или причинно-следствена връзка между най-различни събития, включително и воденето на разговори с ГЕБР-СДС в първия мандат", каза още тя.

Още от "Политика"

Горанов: Компромисите, които се наложи да правим през тази една година, бяха подчинени на тази цел – да се присъединим к

По темата за съдебната реформа и смяната на Висшия съдебен съвет (ВСС) Георги Георгиев заяви, че ГЕРБ отдавна са предложили смяна на ВСС

Прочетете повече прочетете повече

Алфа Рисърч: ПБ на Радев - първи, след тях са ГЕРБ-СДС, с разлика около 10 %

Коалицията ПП-ДБ е трета и събира подкрепата на 11,1% от изявилите желание да гласуват. Четвърти се нарежда ДПС с 9,8 на сто декларирана подкрепа сред избирателите. Пети са от "Възраждане" – 6,9% възнамеряват да дадат гласа си за тях

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени