Филип Станев и Ивайло Вълчев от ИТН се отказаха да бъдат депутати

Те водиха по две листи на парламентарните избори

Ивайло Вълчев и Филип Станев
Ивайло Вълчев и Филип Станев Източник: БГНЕС

Сценаристите Филип Станев и Ивайло Вълчев от партия "Има такъв народ" се отказаха  да са депутати със заявления до ЦИК. Те водиха по две листи на парламентарните избори.

 

Филип Станев бе водач в Добрич и Варна. Така той ще освободи места в парламента за следващите в листите- Александър Александров и Ивайло Христов. Ивайло Вълчев пък бе водач в Бургас и Сливен. Следващите имена в листите пък са Златомира Карагеоргиева-Мострова и Иван Клисурски.


Още от "Политика"

Красимир Ципов: Да се правят промени в начина на гласуване три месеца преди изборите не е добра практика

Аз не съм противник на машинното гласуване, но българският избирател трябваше да има право на избор. Отнемането на това не е стъпка в правилната посока, заяви още Ципов

Прочетете повече прочетете повече

ГЕРБ реагира остро на разпространяването на процесуален документ от OFAC

Винаги сме съдействали обективната истина да бъде изяснена, заявяват от партията на Борисов и определят действията като политическа пропаганда и медийна кампания, базирана на внушения

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени