Георг Георгиев: Докато гоним големия лош джендър, децата ни открито шмъркат боклуци

Депутатът от ГЕРБ-СДС коментира фолк певицата Диона, която рекламира енергийни прахчета като законни и напълно безвредни

Георг Георгиев
Георг Георгиев Източник: Zonanews

Фолк певицата Диона отново провокира в социалните мрежи и повдигна тема за дискусии след рекламно видео, в което участва и което разпространява чрез личните си профили, в които има стотици хиляди последователи.

В него тя приема енергийна напитка на прах, която се приема чрез шмъркане през носа.

 

Реакциите в интернет пространство не закъсняха и последваха критики, както от притеснени родители, така и от политически фигури. "Докато се занимаваме с гонения срещу "големия лош джендър" и неговата имагинерна пропаганда по българските ясли, занимални, детски градини и училища, децата ни вече открито шмъркат боклуци, маскирани като енергийни и тонизиращи вещества. Необезпокоявано!".

 

Това коментира депутатът от ГЕРБ-СДС Георг Георгиев в своя публикация във Фейсбук. "Лицемерието, политическо и обществено, никога не е било толкова близо до унищожителен взрив", посочва още той.

 

През януари фолк певицата Диона беше хваната да шофира след употреба за кокаин.

 

Още от "Политика"

ГЕРБ представя управленската си програма "България 2030” 

По време на събитието представители на партията ще очертаят основните приоритети и конкретните мерки, заложени в програмата, както и стратегическите цели за устойчиво развитие на България до 2030 година

Прочетете повече прочетете повече

Борисов разговаря с временно изпълняващия длъжността посланик на САЩ в България

За ГЕРБ мирът и сигурността винаги са били основни цели. Затова и ГЕРБ от самото начало на руската агресия срещу Украйна е солидарна с украинския народ, заяви още лидерът на ГЕРБ

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени